Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نشست مدیر کانون پرورش فکری مازندران با مربیان فرهنگی این کانون در مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 20 آذر 97 ساعت 10:09 ب.ظ / Tue, 2018 December 11

- اجتماعی - نشست مدیر کانون پرورش فکری مازندران با مربیان فرهنگی این کانون در مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

نشست مدیر کانون پرورش فکری مازندران با مربیان فرهنگی این کانون در مازندران

تاریخ 05 دی 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 002684
شبکه نیوز: نشست مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با مربیان فرهنگی این اداره در سطح استان در مجتمع کانون پرورش فکری دلگشای چالوس برگزار شد
نشست مدیر کانون پرورش فکری مازندران با مربیان فرهنگی این کانون در مازندران              


به گزارش شبکه نیوز،مدیر کانون پرورش فکری مازندران  در این نشست با  اشاره به جایگاه و رسالت کانون در تربیت فکر و اندیشه کودکان و نوجوانان تصریح کرد : کودکان و نوجوانان امانتهایی هستند که باید با جدیت  و تلاش مضاعف در پرورش اندیشه های آنان و بارور کردن آن بکوشیم.

گرجی با اشاره به رسالت مربیان فرهنگی کانون نیز خاطرنشان کرد : مربیان فرهنگی کانون همواره باید دغدغه تربیت و پرورش فکر آنان را برای آینده بهتر مد نظر قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد :  اگر مربی با احساس مسئولیت بیشتر با کودکان و نوجوانان روبرو شود به دنبال راهکارهایی خواهد بود که رشد و تربیت او را یاری کند و یکی از بهترین راههای انتقال معانی داستان است.

گرجی با تاکید بر این نکته که قصه گویی یکی از روشهای موثر در انتقال مفاهیم است ، گفت:قصه گویی ساده ترین ، ارزانترین و در عین حال موثرترین روشهایی است که با ایجاد صمیمیت بین قصه گو و مخاطب می تواند در انتقال ارزشهای اخلاقی، دینی و آداب و رسوم بومی کمک شایانی کند.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران به تغییر ساعت کار در مراکز کانون پرورش فکری این استان اشاره کرد و گفت: با بررسی های چند ماهه کارشناسی و جلسات مستمر شورای فرهنگی کانون پرورش فکری استان تصمیم گرفته شد که ساعت کار مراکز تک شیفت کانون در سطح استان از ساعت 9 آغاز و تا 15 ادامه یابد که با این تدبیر نوجوانان و دانش آموزان علاقمند بتوانند در دو فرصت صبح و یا عصر با مراجعه به کانون از فضای ایجاد شده بهره برداری کنند.

خاطرنشان می شود در ادامه مربیان شرکت کننده نیز در این نشست صمیمانه به بیان دیدگاههای خود و ارائه پیشنهادهای لازم در خصوص برنامه های کانون پرورش فکری مازندران پرداختند

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.