Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مجوز ازدواج چندساعته با زنان سوری! - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:48 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - مجوز ازدواج چندساعته با زنان سوری!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مجوز ازدواج چندساعته با زنان سوری!

تاریخ 11 دی 1391 ساعت 22:31:18
کد خبر: 027767
یک مفتی وهابی عربستان اعلام کرد معارضان مسلح در سوریه می‌توانند برای برطرف‌کردن نیاز‌های جنسی، زنان سوری را به عقد موقت خود درآورند.

 

یک مفتی تندروی وهابی در عربستان سعودی، اخیرا یک فتوای دینی صادر کرده است که در آن به شبه نظامیان سوریه که وی مجاهد خوانده است، اجازه می‌دهد با زنان سوریه ازدواج کوتاه و چندساعته داشته باشند.

شیخ محمد العریفی در این فتوا گفته است که ازدواج بین این مجاهدین و زنان سوریه می‌تواند تمایلات شهوانی این جنگجویان را برآورده کرده و عزم آن‌ها را برای جنگ با دولت بشار افزایش دهد.

عریفی در این فتوا افزوده است که این ازدواج‌ها که وی آن را ازدواج‌های مناکحه یا موقتی می‌نامد، شامل زنان و دختران 14 سال به بالا می‌شود.

او همچنین در این فتوا، بهشت را به آن دسته از زنانی که به این نوع ازدواج با شبه نظامیان رضایت می‌دهند، وعده داده است.

عریفی در گذشته نیز فتواهای مشابهی در حمایت از شبه نظامیان در سوریه صادر کرده است.

او همچنین در دو سال گذشته به امر سازماندهی جمع‌آوری کمک از سوی وهابی‌ها برای حمایت مالی از گروه‌های در جنگ با دولت سوریه مشغول بوده است.

سوریه از ماه مارس 2014، ناآرامی‌های گسترده‌ای را تجربه می‌کند. تاکنون تعداد زیادی از مردم از جمله نیروهای امنیتی در این درگیری‌ها کشته شده‌اند.

دولت سوریه می‌گوید که این ناآرامی‌ها با هماهنگی خارج از کشور انجام می‌شود. همانطور که گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد تعداد بسیاری از این شبه نظامیان از ملیت‌های خارجی هستند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.