Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
احداث دور برگردان در محور ساري - نكاء - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:16 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- اجتماعی - احداث دور برگردان در محور ساري - نكاء

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

احداث دور برگردان در محور ساري - نكاء

تاریخ 03 فروردین 1389 ساعت 03:30:00
کد خبر: 000317
شبکه نیوز : مدیرکل راه و ترابری استان مازندران از اجرای دور برگردان در محور ارتباطی ساری - نکا به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر تردد با اعتباری بالغ بر ۳۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.
احداث دور برگردان در محور ساري - نكاء

مهندس موسی رحیمی مدیر کل راه و ترابری استان مازندران با اعلام این خبر افزود: در زمینه ایجاد افزایش ایمنی در محورهای استان بهترین و اقتصادی ترین گزینه در پارامترهای سازه ای ایمن سازی بریدگی ها به روش اجرای دور برگردان می باشد ازاین رو با صرف اعتباری بالغ بر ۳۲۰۰ میلیون ریال دور برگردانی را در محور پر تردد و حیاتی استان ( محور ساری _ نکا ) در منطقه سمسکنده توسط این اداره کل احداث گردید.

مدیر کل راه و ترابری استان در ادامه به نقش تعیین کننده این دور برگردان در حل مشکلات ترافیک عبوری منطقه اشاره نمود و اظهار داشت : خوشبختانه با ایجاد این دور برگردان رویکردهای ترافیک منطقه و تسهیل در رفت و آمد حل شده است.

مهندس رحیمی در ادامه نیز درخصوص عملیات اجرایی این دور برگردان خاطرنشان ساخت: عملیات اجرایی این دور برگردان شامل تعریض دو دستگاه آبرو ، زیرسازی و آسفالت  به طول ۸۴۰ متر و عرض متوسط ۵/۸ متر  بوده که در بحث ایمنی آن نیز تعداد ۴۰۰ عدد چشم گربه ای ، ۳۰۰۰ متر خط کشی در شش مقطع ، نصب ۳۲۰ شاخه گاردریل و ۴ چراغ چشمک زن جهت ایمنی ورود و خروج در این دور گردان به اجرا در آمده است.


مهندس رحیمی در خاتمه ابراز امیدواری کرد: خوشبختانه با توجه به بررسی های به عمل آمده و ارائه راهکارهای لازم برای پیشگیری  از تصادفات و تلفات جاده ای قدم هایی مثبت در راه ارتقای سطح ایمنی در زمینه حمل و نقل جاده ای در استان برداشت شده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.