Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
توهین مجله بخارا به چادری ها - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:57 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- اجتماعی - توهین مجله بخارا به چادری ها

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

توهین مجله بخارا به چادری ها

تاریخ 29 تیر 1392 ساعت 10:18:00
کد خبر: 035824
مدیر مسئول مجله بخارا در اقدامی هتاکانه به زنان چادری به سبک شعر و غزل توهین کرده است که پس از اعتراض چندی از فعالان فرهنگی به این اقدام توهین آمیزش و پادرمیانی وزارت ارشاد مجبور به عذرخواهی شده است.

 

 

 

لیلا قاضی عسگر ؛ مجله بخارا به مدیریت علی دهباشی ، در آخرین شماره‌ خود و در قالب انتشار شعری از منصور اوجی به زنان چادری توهین کرد.

 

در این شعر، زنان چادری به استهزاء به کلاغ تشبیه شده‌اند. با توجه به تماسهایی که با معاونت مطبوعات وزارت ارشادگرفته و از آنها برخورد فوری و قاطع با مدیر مسول این نشریه (علی دهباشی) به صورت جدی مطالبه شد.

 

 

وی طی نامه ای از بانوان محترم معتقد و باورمند به ارزشهای اسلامی عذر خواهی کرده است.

 

 

متن نامه:

 

 

«به نام خدا

 

 

نظر به این که طی چند روز اخیر مطالب و انتقاداتی به صورت های مختلف در برخی از سایت ها پیرامون شعری که چهار ماه قبل در مجله بخارا منتشر شده اتعکاس یافته است، ضروری است بدین وسیله اینجانب به عنوان گرداننده مجله بخارا به صراحت بیان کنم که همواره از سالهای نوجوانی تا کنون نسبت به احترام و رعایت شعایر و ارزشهای اسلامی و اخلاقی پایبند بوده و سعی وافر داشته ام در مقالات بخارا این امر را رعایت کنم. لازم به توضیح نیست که بنده در دامن زنی محجبه و معتقد تربیت شده ام و بسیاری از اعضای خانواده ام از بانوان محجبه هستند. لذا عمیقاً از آنچه که به سهو و غفلت پیش آمده متأسفم. و از بانوان محترم معتقد و باورمند به ارزشهای اسلامی که از خوانندگان مجله بخارا هم هستند پوزش می خواهم. امید است دوستداران و معتقدان ارزش های اسلامی همواره ما را با تذکرات به موقع و مشفقانه یاری دهند و خداوند متعال در این ماه شریف و مبارک فرصت جبران عنایت فرماید.

 

منبع:انقلاب نیوز

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.