Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اجرای طرح «قرآن در خانه» در ادارات اوقاف مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:23 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - اجرای طرح «قرآن در خانه» در ادارات اوقاف مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

اجرای طرح «قرآن در خانه» در ادارات اوقاف مازندران

تاریخ 22 فروردین 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 003761
شبکه نیوز:30 فروردین‌ماه آخرین مهلت ارسال پاسخنامه مرحله چهارم طرح «قرآن در خانه» اعلام شد
اجرای طرح «قرآن در خانه» در ادارات اوقاف مازندران
 مجری طرح «قرآن در خانه» اداره‌ کل اوقاف و امورخیریه مازندران، 30 فروردین‌ماه را آخرین مهلت ارسال پاسخنامه مرحله چهارم طرح «قرآن در خانه» اعلام کرد.

به گزارش شبکه نیوز «محمدحسین فاضلی»، مسئول اجرای طرح «قرآن در خانه» اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران، با بیان اینکه، 30 فروردین‌ماه پایان مهلت ارسال پاسخنامه مرحله چهارم طرح «خانه در قرآن» است، گفت: این طرح در راستای نشر و گسترش معارف قرآنی، ارتقا معلومات مذهبی و رشد معنویت در بین کارکنان و خانواده‌های آنان در ادارات تابعه اوقاف و امورخیریه مازندران در حال اجرا است.

وی افزود: آموزش قرآن در خانه و آشنایی با ترجمه و مفاهیم آن از جمله آموزش‌های هدفمند است که با همکاری کارکنان در حال اجرا است.

فاضلی، تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، استمرار آموزش کارکنان اداره‌کل اوقاف و امورخیریه و خانواده آنان به منظور آشنایی هرچه بیشتر با قرآن، مفاهیم قرآنی و توسعه آموزش همگانی و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در سطح سازمان است.

وی با اشاره به اینکه در این طرح به ازای هر خانواده یک جلد قرآن تحویل سرپرست خانواده شده است، ادامه داد: بر اساس برنامه زمانبندی مشخص، علاقه‌مندان تمامی مراحل دفترچه‌های سئوال را به دقت مطالعه کرده و پاسخ سئوالات را به تفکیک هر قسمت به اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران ارسال کنند.

مسئول اجرای طرح «قرآن در خانه» اداره‌کل اوقاف و امورخیریه مازندران، با بیان اینکه، آزمون‌های این طرح در شش مرحله و هر دو ماه یکبار به صورت غیرحضوری و تستی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با اجرای شش مرحله آزمون غیرحضوری، برای نفراتی که 70 درصد امتیاز را کسب کنند، آزمون نیمه جامع به‌صورت حضوری در مراکز استان‌ها و آزمون جامع پایانی در تهران برگزار می‌شود.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.