Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 12:40 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- اجتماعی - تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه

تاریخ 23 دی 1394 ساعت 12:27:30
کد خبر: 051315
نقشه سیاه صاحب یک قهوه‌خانه با خودکشی پسر نوجوانی فاش شد. این پسر ١٦ساله که جان سالم به در برده است، ادعا می‌کند صاحب‌کارش با تهیه فیلم سیاه او را تحت آزار و اذیت‌های خود قرار می‌داد.

تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه


شبکه نیوز / به نقل از روزنامه شهروند: نقشه سیاه صاحب یک قهوه‌خانه با خودکشی پسر نوجوانی فاش شد. این پسر ١٦ساله که جان سالم به در برده است، ادعا می‌کند صاحب‌کارش با تهیه فیلم سیاه او را تحت آزار و اذیت‌های خود قرار می‌داد.

 

٢١ مردادماه بود که نوجوان ١٦ساله‌ای در دادسرای امور جنایی تهران به طرح شکایت پرداخت. او به همراه پدرش پیش‌روی بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرا رفت و گفت: یک‌سالی است که در یک قهوه‌خانه حوالی شرق تهران کار می‌کنم، صاحب قهوه‌خانه سجاد نام دارد. از آنجایی که سابقه شرارت و زندان دارد، همه از او حساب می‌برند. از ٦ماه پیش بود که سجاد با چاقو تهدیدم کرد و می‌گفت اگر فریاد بزنم مرا می‌کشد. سجاد مرا به اتاقکی در قهوه‌خانه برد و با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

 

سجاد در این مدت چندین‌بار با تهدید چاقو مرا تسلیم نیت شوم خود کرد و حتی با موبایلش از من فیلم و تصاویر سیاه تهیه کرد و تهدید کرد که اگر شکایت کنم و به خواسته‌های او تن ندهم، فیلم سیاه را در فضای مجازی، گروه‌های واتس‌آپ وکانال‌های تلگرامی پخش می‌کند. می‌ترسیدم و نمی‌توانستم این موضوع را به کسی بگویم، تصمیم گرفتم خودکشی کنم.

قرص خوردم اما پدرم متوجه شد و مرا به بیمارستان رساند. چند روزی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدم و جان سالم بدر بردم. وقتی پدرم علت خودکشی‌ام را پرسید، تصمیم گرفتم پرده از اقدامات سیاه سجاد بردارم. تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران مامور رسیدگی به این پرونده شدند.

 

وقتی به قهوه‌خانه سجاد رفتند، متوجه شدند او پا به فرار گذاشته است. قاضی جنایی دستور پلمب قهوه‌خانه را صادر کرد. ازسویی ردیابی‌ها برای شناسایی متهم فراری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با زیرنظر گرفتن پاتوق‌های وی در نهایت متهم را ٢٤ آذرماه در عملیاتی غافلگیرانه در یکی از پاتوق‌هایش در جنوب تهران دستگیرکردند.

 

متهم ٢٥ساله صبح دیروز به شعبه چهارم دادسرای جنایی منتقل شد. او که سابقه شرارت و ایراد و ضرب و جرح عمدی و درگیری دارد، در بازجویی‌ها منکر آزار و اذیت شد. او در بازجویی‌ها گفت: این پسر در قهوه‌خانه‌ام کار می‌کرد و همیشه به‌خاطر دستمزد کمی که می‌گرفت، شاکی بود. بارها از من خواست تا حقوقش را افزایش دهم اما من قبول نکردم برای همین با من دشمن شد او از روی لجبازی این شکایت را علیه من مطرح کرده است. من این اتهامات را قبول ندارم. با ادعاهای سجاد تحقیقات برای افشای زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.