Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تشکیل کمیته تخصصی کودک ونوجوان در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 12:07 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- اجتماعی - تشکیل کمیته تخصصی کودک ونوجوان در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تشکیل کمیته تخصصی کودک ونوجوان در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

تاریخ 30 مرداد 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 005206
شبکه نیوز: مدیر کانون پرورش فکری مازندران از تشکیل کمیته کودک ونوجوان در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
تشکیل کمیته تخصصی کودک ونوجوان در ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس
به گزارش شبکه نیوز ، قاسم عزیز زاده گرجی  با بیان این خبر افزود، در راستای مکاتبه ای که با  رییس کنگره بزرگداشت سرداران و ده هزار شهید استان  مازندران پیشنهاد شد تا با توجه به انتقال فرهنگ ایثار ودفاع مقدس به نسل نو و آشنایی بیشتر این قشر با ارزشهای انقلاب از مشارکت کودکان ونوجوانان در این حوزه استفاده بهینه بعمل اید.

وی در خصوص شکل گیری این کمیته گفت، نظر به تحقق تکلیف و بر اساس توجه به نقش اصلی و بنیادین کودک ونوجوان در فضای آینده کشور ، ضرورت پیدایش رویکردی متفاوت با در نظر داشتن جایگاه ونقش موثر این دسته از مخاطبان در مسیر فعالیت های هفته دفاع مقدس محسوس می باشد.

گرجی در ادامه افزود، بر همین اساس پیشنهاد شد تابرنامه ریزان فرهنگی ودینی بخصوص کنگره بزرگداشت سرداران و ده هزار شهید استان با اخذ تدابیری به این رویکرد مهم به عنوان مبحثی بنیادین واساسی بپردازند.

وی خاطر نشان کرد، تجربه ارزنده حضور مشتاقانه کودکان ونوجوانان در میدان های کفرسیتیز خاصه در جریان هشت سال دفاع مقدس ، بر پایه بینش و بصیرتی بود که در تفکر دیروز کودکان ونوجوانان ایران اسلامی به برکت انقلاب و امام راحل صورت پذیرفت و امروز نیز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد پاسداشت فرهنگ پایداری و مقاومت ، بستر سازی وسرمایه گذاری برای کودکان ونوجوانان این کشور جهت شناخت این ارزشها و حفظ واعتلای آن امری لازم است که کانون پرورش فکری نیز جهت تحقق این مهم بر خود وظیفه می داند.

مدیر کانون پرورش فکری مازندران ابراز امیدواری کرد تا این کانون  با در اختیار نهادن تجربیات فرهنگی خود بتواند توفیق همراهی با این هدف متعالی را داشته باشد.
 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.