Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پلیس با خواننده‌های زیرزمینی برخورد می‌کند - شبکه نیوز
سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 05:30 ق.ظ / Tue, 2018 April 24

- اجتماعی - پلیس با خواننده‌های زیرزمینی برخورد می‌کند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پلیس با خواننده‌های زیرزمینی برخورد می‌کند

تاریخ 19 آذر 1395 ساعت 23:01:10
کد خبر: 054716
سخنگوی ناجا با اشاره به مسئولیت وزارت ارشاد برای طراحی ساز و کار مناسب به منظور ساماندهی فعالیت خوانندگان گفت: در صورت ارائه گزارش از موضوعات اینچنینی، پلیس با حکم قضائی و بر اساس قانون، برخورد لازم را انجام خواهد داد.

تسنیم: سردار سعید منتظرالمهدی؛ سخنگوی ناجا با اشاره به وظایف پلیس در برخورد با موسیقی‌های غیرمجاز و خواننده‌های زیر زمینی اظهار داشت: این حوزه در حیطه وظایف وزارت ارشاد است که با طراحی ساز و کارهای مناسب، اجازه ندهد مساله به یک موضوع زیرزمینی تبدیل شود تا همه فعالیت‌ها در مدار خودش انجام شود.

وی با بیان اینکه وزارت ارشاد در حال انجام وظایف خود در این حوزه است افزود: به هر حال اگر گزارشی از فعالیت خوانندگان زیرزمینی و در حیطه موسیقی به دست پلیس برسد، پلیس با هماهنگی مراجع قضایی موضوع را پیگیری می‌کند.

سخنگوی ناجا خاطرنشان کرد: قطعاً پلیس در مواجهه با موضوعات اینچنینی تابع قانون است و در صورت حکم قضایی برخورد لازم و متناسب با قانون را انجام خواهد داد.

موضوع خوانندگان و موسیقی‌های زیر زمینی مساله‌ای است که در سال‌های اخیر حساسیت بیشتری یافته و در یک ماه گذشته نیز دادستان تهران از دستگیری یک خواننده غیرمجاز زیر زمینی خبر داده بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.