Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مسمومیت خانواده 5 نفره با گاز CO - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 08:39 ب.ظ / Tue, 2018 June 19

- اجتماعی - مسمومیت خانواده 5 نفره با گاز CO

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

مسمومیت خانواده 5 نفره با گاز CO

تاریخ 19 آذر 1395 ساعت 23:14:08
کد خبر: 054726
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: یک خانواده پنج نفر در بخش کهک قم با گاز CO مسموم شده بودند که با سرعت عمل عوامل اورژانس 115 قم نجات یافتند.

 ایسنا: معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: یک خانواده پنج نفر در بخش کهک قم با گاز CO مسموم شده بودند که با سرعت عمل عوامل اورژانس 115 قم نجات یافتند.

مهدی فراهانی با بیان مطلب فوق گفت: ساعت چهار و 30 دقیقه امروز مسمومیت یک خانواده پنج نفره با گاز CO در بخش کهک گزارش شد. پس از اعلام صورت گرفته ماموران اورژانس به سرعت به محل اعزام شده و ضمن ارائه خدمات درمانی اولیه، نسبت به انتقال آنها به مرکز درمانی اقدام کردند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با اشاره به آمارمسمومیت با گاز منو اکسید کربن بیان کرد: تاکنون در استان قم هشت نفر بر اثر مسمومیت با گاز جان خود را از دست داده‌اند که پنج نفر از این افراد مرد، یک نفر زن و دو کودک بوده‌اند. همچنین 42 نفر نیز دچار مسمومیت با درجات مختلف اختلال هوشیاری شدند که برخی به صورت سرپایی درمان شده و برخی دیگر در مراکز درمانی بستری شدند.

فراهانی، خروج لوله و اتصالات وسایل گرمایشی، استفاده از گاز پیک نیک و خوراک پزی برای تولید گرما به‌ویژه درفضاهای بسته و چادر مسافرتی و استفاده از ذغال چوب و فضولات حیوانی به‌ویژه در روستاهای استان برای تولید گرما را بیشترین علل مسمومیت در استان دانست.

وی خاطرنشان کرد: موارد فوت شده نیز به دلیل مشکلات ناشی از لوله بخاری و لوله آبگرمکن و همچنین استفاده از گاز پیک نیک برای ایجاد گرما بوده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.