Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
افزایش کرایه‌های جدید تاکسی و اتوبوس - شبکه نیوز
آدینه، 29 تیر 97 ساعت 09:13 ب.ظ / Fri, 2018 July 20

- اجتماعی - افزایش کرایه‌های جدید تاکسی و اتوبوس

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

افزایش کرایه‌های جدید تاکسی و اتوبوس

تاریخ 06 تیر 1396 ساعت 15:03:57
منبع: mehrnews
کد خبر: 055252
برچسب های جدید این مصوبه حداکثر تا نیمه تیر ماه اجرایی شود.
کراپ‌شده - تاکسی
 
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: افزایش کرایه های حمل ونقل عمومی به شهرداری ابلاغ شده است که پیش بینی می شود با توجه به نصب برچسب های جدید این مصوبه حداکثر تا نیمه تیر ماه اجرایی شود.

ابوالفضل قناعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به زمان اجرایی شدن مصوبه کرایه های حمل و نقل عمومی در سال ۹۶ گفت:  بر اساس تغییراتی که مصوبه شورای شهر داشته و پیاده سازی نرخ های جدید و  چاپ و نصب برچسب های جدید بر روی تاکسی ها پیش بینی می شود حداکثر تا ۱۵ تیر ماه این مصوبه اجرایی شود .

وی ادامه داد: افزایش اعلام شده برای کرایه های حمل و نقل عمومی ،میانگین افزایش خطوط است ودر برخی از مسیرهای تا ۱۰۰ درصد هم افزایش کرایه وجود داشت که در شورای حل اختلاف برخی از این نرخ ها تعدیل شده است.

این عضو هیات رییسه شورای شهر تهران تاکید کرد: پیش بینی می شود اجرایی شدن این مصوبه بعد از تعطیلات عید فطر به تدریج اجرایی شود.

به گزارش مهر ،بنابر ابلاغیه جدید هیئت حل اختلاف، نرخ کرایه‌های تاکسی ۱۰ درصد، مترو ۱۵ درصد و اتوبوس ۱۵ درصد افزایش خواهند یافت.

شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای سال ۹۶ خواستار افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی متناسب با رشد قیمتها شد و مصوبه کارشناسی خود را هم به فرمانداری تهران ارسال کرد اما فرمانداری طی مراحلی با نظر شورای شهر مخالفت کرد و این مصوبه سرانجام برای تعیین تکلیف نهایی به هیئت حل اختلاف ارسال شد که در نهایت هیئت حلاختلاف نیز در روزهای گذشته میزان افزایش نرخ کرایه‌ها را برای اجرا به فرمانداری ابلاغ کرد. 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.