Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
فرزندان مقتول: پدرمان را می بخشیم - شبکه نیوز
یک شنبه، 28 مرداد 97 ساعت 10:26 ب.ظ / Sun, 2018 August 19

- اجتماعی - فرزندان مقتول: پدرمان را می بخشیم

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

فرزندان مقتول: پدرمان را می بخشیم

تاریخ 25 تیر 1396 ساعت 11:10:45
منبع: khabaronline
کد خبر: 055470
جامعه > حوادث - ایران نوشت:مردی که 9 سال پیش همسرش را در جریان مشاجره با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود، در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت صبح دیروز به خاطر مرگ یکی از اولیای دم به دادگاه انتقال یافت تا بار دیگر محاکمه شود

فرزندان مقتول: پدرمان را می بخشیم به شرطی که تا آخر عمر، چشممان به او نیفتد

جامعه > حوادث - ایران نوشت:مردی که 9 سال پیش همسرش را در جریان مشاجره با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود، در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت صبح دیروز به خاطر مرگ یکی از اولیای دم به دادگاه انتقال یافت تا بار دیگر محاکمه شود.

 

در این جنایت که شامگاه 27 آبان سال 87 رخ داد، مرد میانسال پس ازمشاجره‌ای شدید، همسر جوانش را در یکی از آپارتمان‌های خیابان خاوران تهران با ضربات چاقو به قتل رساند. فرزندانشان در حالی که شاهد جنایت پدر بودند بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و ماجرا را فاش کردند. سرانجام چند روز بعد مرد کلیدساز که ازصحنه جنایت گریخته بود در ساختمان نیمه کاره‌ای دستگیر شد.

او پس از اعتراف به قتل، محاکمه و با درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد. او یک قدم با چوبه دار فاصله داشت که مادرزنش جان سپرد و به این ترتیب باید دوباره محاکمه می‌شد.صبح دیروز در جریان محاکمه دوم، فرزندان این مرد-اولیای دم مقتول- با این شرط که پدرشان تا آخرعمر با آنها هیچ تماسی نداشته باشد او را بخشیدند.

در پایان جلسه، قضات دادگاه با توجه به شرایط روحی متهم و درخواست فرزندانش، وارد شور شدند تا حکمشان را صادر کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.