Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
شرط کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار + فیلم - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 04:47 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- اجتماعی - شرط کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار + فیلم

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

شرط کچلیک برای آشتی با محمدرضا ‌گلزار + فیلم

تاریخ 10 شهریور 1396 ساعت 18:47:22
کد خبر: 055583
امیر عباس کودک مازندرانی مشهور در فضای مجازی که به کچلیک لقب گرفته است پس از گله مندی از محمدرضا گلزار برای آشتی با او شرط گذاشت.

شرطی که کچلیک برای آشتی با گلزار گذاشت+فیلمبه گزارش گروه اجتماعی شبکه نیوز/، امیر عباس کودک سرشناس در شبکه های اجتماعی که به کچلیک معروف شده ، از محمدرضا گلزار برای اینکه او را به دنیای بازگیری وارد نکرده گله مند بود و مدتی است که با وی قهر کرده است.

حالا امیر عباس پس از حضور در کنسرت گلزار  برای برطرف کردن کدورتی که بینشان پیش آمده بود با وی صحبتهایی کرد، شما نیز در ادامه  قسمتهایی کوتاه از این گفتگو را که محمد رضا گلزار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده  ، مشاهده خواهید کرد.

امیر عباس هنگام رو به رو شدن با گلزار با وجود دلخوری که از وی داشت، بسیار ذوق زده شد و با شوق فراوان به سوی او دوید و گلزار نیز که از دیدن امیر عباس بسیار خوشحال شده بود، وی را در آغوش گرفت .

در پشت صحنه کنسرت، عوامل اتاق گریم از امیر عباس پرسیدند که بالاخره با محمدرضا گلزار آشتی کردی؟ و او در پاسخ گفت:بله اما به او گفتم که باید در فیلم من بازی کند.

 
00:20 00:20
کد ویدیو

انتهای پیام/

شرطی که امیر عباس برای آشتی با گلزار گذاشت

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.