Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت :‌ مردم مرغ را از ۷۸۰۰ تومان گران‌تر نخرند - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 05:02 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- اجتماعی - معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت :‌ مردم مرغ را از ۷۸۰۰ تومان گران‌تر نخرند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت :‌ مردم مرغ را از ۷۸۰۰ تومان گران‌تر نخرند

تاریخ 09 خرداد 1397 ساعت 09:35:11
منبع: pana
کد خبر: 056740
معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه در ستاد تنظیم بازار سقف و کف قیمت‌ها تعیین شده است، می‌گوید بر اساس آخرین مصوبه این ستاد گوشت مرغ می‌تواند از ۷ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۷ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار عرضه شود.

به گزارش صداو سیما، داوود موسوی معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت گفت: افزایش قیمت‌ها بر اساس مصوبه ستاد هدفمندی یارانه‌ها تا شش درصد بر عهده این سازمان است اما برای بیش از آن گزارش کارشناسی تهیه می‌کنیم و این گزارش به کارگروه تنظیم بازار ارائه و بر اساس شرایط، تعیین قیمت می‌شود.

وی با بیان اینکه در ستاد تنظیم بازار سقف و کف قیمت‌ها تعیین شده است افزود: بر اساس آخرین مصوبه این ستاد گوشت مرغ می‌تواند از 7 هزار و 100 تومان تا 7 هزار و 800 تومان در بازار عرضه شود و اگر قیمت مرغ به بیش از این قیمت برسد دولت به عرضه گوشت مرغ اقدام می‌کند و اگر به کمتر از 7 هزار و 100 تومان برسد گوشت مرغ را از تولیدکنندگان می‌خرد.

موسوی گفت: بر اساس پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی به ستاد تنظیم بازار، قیمت گوشت مرغ از 6 هزار و 200 تومان به 7 هزار و 600 تومان افزایش یافت و اکنون دولت روزی 1000 تن گوشت مرغ با قیمت 7 هزار و 600 تومان از تولیدکنندگان خریداری می‌کند.

وی افزود: برای کنترل قیمت گوشت قرمز نیز که از 16 هزار تومان به 24 هزار تومان در هر کیلو دام زنده افزایش یافت بحث ممنوعیت صادرات دام مطرح شده است.

موسوی گفت: از اواخر سال 95 نیز طرح واردات گوشت سرد تازه از استرالیا و کشورهای آسیای میانه در دستور قرار گرفت.

9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.