Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
جزئیات شهادت دو مرزبان ایرانی در درگیری با اشرار: ۲۰ تروریست در حال ورود به خاک ایران بودند - شبکه نیوز
آدینه، 30 شهریور 97 ساعت 04:47 ب.ظ / Fri, 2018 September 21

- اجتماعی - جزئیات شهادت دو مرزبان ایرانی در درگیری با اشرار: ۲۰ تروریست در حال ورود به خاک ایران بودند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

جزئیات شهادت دو مرزبان ایرانی در درگیری با اشرار: ۲۰ تروریست در حال ورود به خاک ایران بودند

تاریخ 16 خرداد 1397 ساعت 14:42:25
منبع: khabaronline
کد خبر: 057014
شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی سردشت بعد از صرف افطاری توسط دیده بان متوجه می‌شوند یک گروه مسلح از اشرار که حدود 20 نفرند در حال ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران هستند که بلافاصله مرزبانان به منطقه هدف اعزام و با اشرار درگیر می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبریشبکه نیوز|shabakenews ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا جزئیات شهادت شب گذشته ۲ مرزبان ایرانی در غرب کشور را تشریح کرد. سردار قاسم رضایی اظهار داشت: شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی سردشت بعد از صرف افطاری توسط دیده بان متوجه می‌شوند یک گروه مسلح از اشرار که حدود 20 نفرند در حال ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران هستند که بلافاصله مرزبانان به منطقه هدف اعزام و با اشرار درگیر می شوند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در این درگیری دو نفر از مرزبانان به درجه رفیع شهادت نائل شدند و بدین ترتیب اشرار نتوانستند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست پیدا کنند و توطئه های آنها خنثی و مهاجمان با تحمل خسارت از طریق خاک عراق متواری شدند.

در این درگیری که در مجاورت برجک مرزبانی کانی سیو رخ داده بود ستوانیکم «یوسف پیرانه» و استواریکم «محبوب قربانی» به شهادت رسیدند./9515

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.