Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تصاویر+ مشهورترین قاچاقچی زن و مرد جهان - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 06:24 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- اجتماعی - تصاویر+ مشهورترین قاچاقچی زن و مرد جهان

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تصاویر+ مشهورترین قاچاقچی زن و مرد جهان

تاریخ 07 تیر 1397 ساعت 06:55:07
منبع: tabnak
کد خبر: 057309
فهرست ۵ تایی و کوتاه زیر از آمریکای لاتین تا همین منطقه خودمان و همسایگان مان را در بر می‌گیرد.کورتیس فرانسیس وارن (متولد ۱۹۶۳ میلادی) یک گانگستر انگلیسی و قاچاقچی مواد مخدر است که سال‌ها جزء هدف‌های نخست اینترپل بود. خانواده او اصالتا متعلق به آمریکای لاتین بودند و کورتیس دومین فرزند خانواده محسوب می‌شد پدرش یک دریانورد بود و کورتیس همراه با برادر بزرگترش رامون و خواهرش ماریا در بندر لیورپول بزرگ شدند.
تصاویر+ مشهورترین قاچاقچی زن و مرد جهان

 

 

 
 

جام جم نوشت: فهرست ۵ تایی و کوتاه زیر از آمریکای لاتین تا همین منطقه خودمان و همسایگان مان را در بر می‌گیرد.کورتیس فرانسیس وارن (متولد ۱۹۶۳ میلادی) یک گانگستر انگلیسی و قاچاقچی مواد مخدر است که سال‌ها جزء هدف‌های نخست اینترپل بود. خانواده او اصالتا متعلق به آمریکای لاتین بودند و کورتیس دومین فرزند خانواده محسوب می‌شد پدرش یک دریانورد بود و کورتیس همراه با برادر بزرگترش رامون و خواهرش ماریا در بندر لیورپول بزرگ شدند.

 

مشهورترین قاچاقچی زن جهانمشهورترین قاچاقچی زن جهان
موریا مورنو را می‌توان مشهورترین زن قاچاقچی جهان و یکی از کلیدی‌ترین روسای کارتل «لس زتاس» نامید، جالب است بدانید که مورنو قبل از پیوستن به کارتل لس زتاس به عنوان یک افسر پلیس فعالیت می‌کرد، اما با جدایی از نیروی پلیس توانست تا ریاست یکی از بزرگترین کارتل‌های مواد مخدر دنیا پیش برود.


مورنو در سال ۲۰۱۱ توسط پلیس در جریان یک جا به جایی گسترده مواد مخدر دستگیر و به اتهام قتل و تجارت مواد محاکمه شد و تاکنون در زندان به سر می‌برد.

 

 

 

متخصص «کوک»
مشهورترین قاچاقچی زن جهاناو یکی از بزرگترین قاچاقچیانی است که تاکنون دستگیر شده است و از سال ۲۰۰۹ تاکنون در زندان به سر می‌برد؛ وارن سابقه حمل و نقل ۱۰۰ تن مواد مخدر را در هلند دارد و فعلا دوران محکومیتش را می‌گذراند، تخصص اصلی او «کوک» بود و جالب است بدانید که دادگاه پیشنهاد یک جریمه سنگین چند میلییارد دلاری را به او داد تا در ازای آن چند سال از محکومیتش را کمتر کند، اما وارن نپذیرفته و همچنان در زندان به سر می‌برد.

 

 

 

مشهورترین قاچاقچی زن جهانفوئنتس مرموز و بزرگ
آمادو فوئنتس متولد مکزیک است، اما عمده فعالیت قاچاق مواد مخدرش را در کلمبیا انجام می‌داد، او بزرگترین حمل و نقل هوایی مواد مخدر را سامان داده بود و از او به عنوان یکی از ثروتمندترین رئیسان مواد مخدر دنیا یاد می‌شد با ثروتی حدود ۲۵ میلیارد دلار که رقمی شگفت انگیز می‌نماید.
در سال ۱۹۹۷ پلیس ایالات متحده و اینترپل با به دست آوردن مدارک کامل او را تحت تعقیب قرار دادند و باعث شد تا در جولای ۱۹۹۷، فوئنتس به یک عمل جراحی پلاستیک بسیار گسترده برای تغییر چهره اش تن بدهد، اما او هرگز از اتاق عمل زنده بیرون نیامد، البته عده‌ای می‌گویند او را کشتند و گروهی نیز می‌گویند فوئنتس بزرگ زنده است و با چهره‌ای دیگر در گوشه‌ای از دنیا همچنان زندگی می‌کند.

 

 

 

فرزند ناخلف رئیس پلیس
مشهورترین قاچاقچی زن جهانداوود ابراهیم را بسیاری امروز بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در دنیا می‌دانند که رهبری یک مجموعه ۵ هزار نفره را بر عهده دارد، گروهی که سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا آن را تروریستی و نزدیک به القاعده معرفی می‌کند و خود ابراهیم و سران آن همگی تحت تعقیب هستند. جالب است بدانید او کودکی بسیار عجیبی داشته است، پدرش فرمانده نیرو‌های پلیس بمبئی بوده و خودش نیز در بهترین مدارس تحصیل کرده است. او علاوه بر تجارت مواد مخدر متهم به پولشویی برای تروریست‌ها و همچنین انواع جنایت‌های مختلف است حتی ردپای او در مسابقات فوتبال و تغییر نتایج عجیب توسط بنگاه‌های شرط بندی نزدیک به او نیز دیده شده است.
کسی به طور دقیق نمی‌داند که داوود ابراهیم این روز‌ها دقیقا در چه مکانی زندگی می‌کند، ولی با این حال برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که او جایی در نزدیکی مرز افغانستان و پاکستان زندگی می‌کند و با هویت‌های مختلف به امارات متحده عربی رفت و آمد دارد، در سال ۲۰۱۱، نام این قاچاقچی توسط FBI و Forbes در میان ۱۰ فرد با دارای بیشترین جنایت در جهان آورده شد.

 

یک کلمبیایی عجیب
مشهورترین قاچاقچی زن جهانسلطان بلامنازع کوکائین در جهان در صدر این لیست قرار دارد، فابیو اوچوا واسکوز کلمبیایی که اکنون بیش از ۲۰ سال است که در زندان به سر می‌برد، در کنار برادرانش خوان دیوید و جورج لوئیس و البته با همراهی پابلو اسکوبار ِمشهور کارتل بزرگ مدئین را تاسیس کردند کارتلی که ۹۰ درصد کوکائین دنیا را تامین می‌کرد، ثروت او را بسیاری بالای ۵۰ میلیارد دلار برآورد کرده اند.
پس از دوره‌ای کوتاه که او ناپدید شده بود در سال ۱۹۹۹ دستگیر و به ایالات متحده آمریکا منتقل شد، جایی که وی مدت هاست در زندان فدرال و البته محلی نامعلوم به سر می‌برد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.