Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری کنگره ملی حضرت امام سجاد (ع) در مازندران - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:22 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - برگزاری کنگره ملی حضرت امام سجاد (ع) در مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برگزاری کنگره ملی حضرت امام سجاد (ع) در مازندران

تاریخ 24 مهر 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 005954
شبکه نیوز: این کنگره با هدف آشنایی عموم مردم با ابعاد زندگانی حضرت امام سجاد(ع) و جلب و جذب محققین و پژوهشگران برگزار خواهد شد.
برگزاری کنگره ملی حضرت امام سجاد (ع) در مازندران
به گزارش شبکه نیوز از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان مازندران حجت الاسلام ابراهیم حیدری در جلسه کمیته های تخصصی این کنگره گفت : به یاری خداوند متعال و با توسل به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت در اجرای برنامه های فرهنگی این اداره کل کنگره ملی حضرت امام سجاد(ع) ، همزمان با شهادت آن حضرت در سی ام آذرماه برابر با بیست و پنجم ماه محرم الحرام برگزار می گردد.

مسئول فرهنگی اداره کل اوقاف مازندران افزود: این کنگره با هدف آشنایی عموم مردم با ابعاد زندگانی حضرت امام سجاد(ع) و جلب و جذب محققین و پژوهشگران برای خلق آثار و پژوهش جدید مرتبط با محوریت و موضوعات فراخوان کنگره و استفاده بهینه از موقوفات مرتبط با ائمه معصومین (ع) برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به تشکیل ستاد استانی و کمیته های مختلف این کنگره گفت : در این کنگره کمیته های تبلیغات و اطلاع رسانی ، کمیته مالی و پشتیبانی ، کمیته نظارت و ارزیابی ، کمیته علمی فعال شده اند.

حیدری در ادامه به موضوعات فراخوان این کنگره ملی اشاره و تصریح کرد: با همکاری و فعال شدن کمیته علمی این کنگره موضوعات فراخوان این کنگره آماده شده است که بزودی موضوعات در قالب پوستر در سطح ملی اطلاع رسانی خواهد شد.


مسئول فرهنگی اوقاف مازندران از همه پژوهشگران ، محققین ، نخبگان ، دانشجویان و اساتید و هیئت علمی دانشگاهها ، روحانیت و علما و علاقمندان درخواست کرد تا با ارسال مقاله به دبیرخانه این کنگره واقع در اداره کل اوقاف و امورخیریه استان بتوانند نقش آن امام بزرگوار را در ابعاد مختلف زندگانی به مردم بشناسانند.

وی در پایان افزود: این کنگره ملی در آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان بابلسر که از نوادگان آن امام بزرگوار می باشد برگزار خواهد شد.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.