Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
تحریم ها سبب پیشرفت می شود - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:18 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - تحریم ها سبب پیشرفت می شود

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

تحریم ها سبب پیشرفت می شود

تاریخ 28 فروردین 1391 ساعت 03:30:00
کد خبر: 006165
شبکه نیوز: برای نخستین بار استان مازندران میزبان جشنواره ملی فیلم های صنعتی (جهش) است
تحریم ها سبب پیشرفت می شود                          تحریم ها سبب پیشرفت ما می شود

به گزارش شبکه نیوز، رئیس اتاق بازرگانی در نشست خبری دومین جشنواره فیلم جهش ضمن قدردانی از عوامل فیلم سازی صنعتی در استان، حمایت همه جانبه اتاق بازرگانی را در سال تولیدملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی برای برپایی مطلوب این جشنواره در مازندران اعلام کرد.


غلامرضاعشریه با بیان اینکه تاکنون نقش صنعت گر در سینما به صورت مطلوب نشان داده نمی شد، ابرازامیدواری کرد؛ این جشنواره بتواند شروع خوبی برای شناخت و نقش ارزنده صنعت گران و تولیدکنندگان در جامعه باشد.

وی تصریح کرد: امروزه صنعت گران روزگار سختی را بسر می برند و اگر دشمن با تحریم ها بخواهد به توسعه اقتصادی ضربه بزند ایرانی ها ثابت کرده اند که تحریم آنان سبب پیشرفت ما خواهدشد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی مازندران همچنین با امیدواری از اینکه جشنواره جهش بتواند در معرفی توانمندی ها و دستاوردهای صنعتی استان در عرصه های مختلف تولیدی و صنعتی راهگشا باشد، از فعالان اقتصادی مازندران خواست از این رویداد مهم برای پیوند میان هنر و صنعت بهره گیرند.

دومین جشنواره ملی فیلم های صنعتی (جهش) 25 تا 28 اردیبهشت با حضور مدیران بخش صنعت و معدن و چهره های فعال فرهنگی، دانشگاهی و سینمایی همزمان با تهران در مازندران برگزار می شود


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.