Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
215 بقعه متبرکه مازندران دارای سند مالکیتند - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 19:01 ق.ظ / Tue, 2018 December 18

- اجتماعی - 215 بقعه متبرکه مازندران دارای سند مالکیتند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

215 بقعه متبرکه مازندران دارای سند مالکیتند

تاریخ 14 آبان 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 006393
شبکه نیوز: معاون اداره کل اوقاف و امورخیریه استان مازندران از دارا بودن دویست و پانزده بقعه متبرکه به سند مالکیت خبر داد.
215 بقعه متبرکه مازندران دارای سند مالکیتند  


به گزارش شبکه نیوز، رضا علی زارع در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران با اشاره به مطلب فوق افزود: اخذ سند مالکیت برای بقاع متبرکه از جمله برنامه های مهم این اداره کل می باشد و تاکنون دویست و پانزده سند برای این اماکن مقدس اخذ شده است .

معاون بقاع متبرکه اوقاف استان گفت : ادارات اوقاف و امورخیریه تنکابن - بندپی - ساری به ترتیب با اخذ 45 - 27 و 26 سند در رتبه های اول در سطح استان قرار دادند.
وی افزود: برای به تثبیت رساندن املاک و موقوفات امامزادگان باید تلاش جدی صورت بگیرد و در این زمینه نیاز به همکاری مجدانه و صمیمانه ثبت اسناد و املاک استان دارد تا در این امر معنوی مشارکت نماید تا به زودی گامهای مؤثری در این زمینه برداشته شود.

زارع در پایان گفت : اماکن متبرکه متعلق به همه مردم است و افتخار مردم مازندران به این است که میزبان نوادگان معصومین (علیهم السلام) هستند و در تثبیت موقوفاتی که برای بقاع متبرکه هستند نیاز به همکاری همه مردم می باشد تا هم به نیات واقفین عمل شود و هم در جهت ساماندهی بقاع مشارکت عمومی صورت گیرد.
 
 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.