Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاری سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در مازندران - شبکه نیوز
چهار شنبه، 25 مهر 97 ساعت 05:29 ب.ظ / Wed, 2018 October 17

- اجتماعی - برگزاری سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برگزاری سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در مازندران

تاریخ 15 آبان 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 006402
شبکه نیوز: سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب ، 22 آبان ماه در مازندران برگزار می شود.
برگزاری سومین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب در مازندران
سومین جشنواره نخستین واژه آب ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول ابتدایی همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار می شود.

به گزارش شبکه نیوز، هرساله درآغازین روزهای ورود دانش آموزان پایه اول ابتدایی به مدارس و آشنایی و آموزش نخستین واژه یعنی «آب» جشنواره سراسری تحت عنوان « فراگیری نخستین واژه ؛آب» با همکاری آب و فاضلاب روستائیو اداره کل آموزش و پرورش در مدارس ابتدایی مازندران اجراء می شود.

نهادینه کردن جایگاه ارزشی آب و فرهنگ مصرف بهینه آن در بین اقشار فرهنگ پذیر و نوآموز از اهداف برگزاری این جشنواره است که 22 آبان ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور و با به صدا در آمدن زنگ آب در یکی از مدارس شهرستان ساری برگزار خواهد شد.
روابط عمومی اب و فاضلاب مازندران، با اشاره به اینکه اگر می خواهیم تحولی در زمینه اصلاح الگوی مصرف آب به وجود آید باید از مدارس شروع کنیم تصریح کرد: اجرای برنامه نمایشی با محوریت اصلاح الگوی مصرف، انتخاب حامیان آب از میان دانش آموزان کلاس اولی و قرائت منشور صرفه جویی از جمله برنامه های اجرایی در این جشنواره است.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.