Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برای مقابله با تحریم ها ، اتاق فكر راه اندازی شد - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:54 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- اجتماعی - برای مقابله با تحریم ها ، اتاق فكر راه اندازی شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برای مقابله با تحریم ها ، اتاق فكر راه اندازی شد

تاریخ 19 آذر 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 006882
شبکه نیوز: به رغم همه مشکلات ، باید در مقابل تحریم اقتصادی بایستیم
برای مقابله با تحریم ها ، اتاق فكر راه اندازی شد وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ناکارآمدی تحریم دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت : برای مقابله با تحریم های دشمنان ، اتاق فکر راه اندازی شده است.
    برای مقابله با تحریم ها ، اتاق فکر راه اندازی شد

' به گزارش شبکه نیوز، سیدشمس الدین حسینی امروز در تنکابن افزود : تحریم و محاصر اقتصادی دشمن پس از پیروزی انقلاب شروع شد و امروز این جنگ اقتصادی به نام تحریم علیه جمهوری اسلامی بیشتر شده است.

وی موضوع تحریم را بحث جدیدی ندانست و اظهار داشت : ملت ما تاکنون با عزمی جزم با تحریم های دشمنان مقابله کرد و اکنون نیز ستاد ویژه برای مقابله با تحریم تشکیل شده که از گذشته فعالتر است.

وزیر اقتصاد گفت : خوشبختانه ، تاکنون توانسته ایم توطئه های دشمن علیه انقلاب را خنثی کنیم و این توفیق ناشی از تلاش و پایمردی فعالان اقتصادی بوده است.

وی افزود : به رغم همه مشکلات ، باید در مقابل این تحریم اقتصادی بایستیم و تلاش می کنیم با همفکری فعالان اقتصادی ، اگر نمی توانیم سنگ هایی را که جلو پایمان گذاشتند ، برداریم ، سعی کنیم از این سنگ ها عبور کنیم.

حسینی با بیان اینکه نقشه کلی اقتصاد ایران در چهارچوب سیاست های اصل 44 قانون

اساسی ترسیم شد ، گفت : یکی از پیام های این اصل ، تغییر شیوه اداره کشور است که این تغییرات شروع شده و در حال تکمیل شدن است.

وی با تاکید بر اداره امور توسط مردم افزود : باید تلاش کرد به جای اتکا به منابع عمومی به منابع مردمی پرداخت و با سرمایه گذاری مردم ، فعالیت های اقتصادی را شکوفا کنیم.

وزیر اقتصاد اظهار داشت : ما در چهارچوب سیاست های اصل 44 قانون اساسی نقشه راه طرح تحول اقتصادی کشور را تدوین کردیم که هدفمندسازی یارانه ها ، همسو با این طرح گام برداشته شده است.

وی اصلاح مقررات گمرگی را از دیگر پیامدهای طرح تحول اقتصادی کشور عنوان و اضافه کرد : در اصلاح ساختار اقتصاد کشور تلاش داریم با استفاده صحیح از منابع و با بهره گیری از توان و حضور مردم و بخش غیردولتی ، سطح رفاه و آسایش ، اشتغال و سرمایه گذاری را در کشور بهبود بخشیم.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.