Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ساخت 5 مجتمع آبرسانی روستایی در شرق مازندران - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:13 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- اجتماعی - ساخت 5 مجتمع آبرسانی روستایی در شرق مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

ساخت 5 مجتمع آبرسانی روستایی در شرق مازندران

تاریخ 26 دی 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 007462
شبکه نیوز: طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، سرپرست امور آبفار بهشهر و گلوگاه منصوب، معرفی و مشغول به کار شد
ساخت 5 مجتمع آبرسانی روستایی در شرق مازندران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران از در دست اجرا بودن پنج مجتمع بزرگ آبرسانی روستایی شرق مازندران در شهرستان‌‌های بهشهر و گلوگاه خبر داد.


ساخت 5 مجتمع آبرسانی روستایی در شرق مازندران


به گزارش شبکه نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آبفار مازندران و در مراسمی با حضور برزگر و مدیران ستادی، مدیر جدید امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان بهشهر و گلوگاه معرفی و مشغول به کار شد.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران طی سخنانی با تشکر از زحمات مهدی رحمیان مدیر سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی بهشهر و گلوگاه، توانمندی و وفاداری به نظام را از دلایل واگذاری سمت خواند و با درخواست از مدیران در راستای همکاری با مدیر جدید برای ارایه خدمات بهتر به مردم ابراز داشت: هر مدیری باید در حوزه مسئولیت خود و بدون دخالت در کار مدیران دیگر با درنظر داشتن وحدت رویه و تعامل کار کند.

محمدحسین برزگر با اشاره به شهرستانی شدن اعتبارات افزود: مدیران شهرستان‌ها باید در راستای جذب اعتبارات بیشتر تلاش کنند و فرمانداران و بخشداران نیز باید در این زمینه به ادارات آب و فاضلاب روستایی که مسئولیت خدمات‌رسانی و انتقال آب به عنوان ضروری‌ترین ماده حیات به روستاییان را دارند، توجه ویژه‌ای داشته باشند.
برزگر از در دست اجرا بودن پنج مجتمع بزرگ آبرسانی روستایی در بهشهر و گلوگاه خبر داد یادآور شد: امیدواریم اعتبارات خوبی که دولت و مجلس در سال جهاد اقتصادی به بخش آبرسانی روستایی اختصاص دادند به خوبی محقق شود و ما در جذب اعتبارات موفق باشیم.

در ادامه بخشدار مرکزی شهرستان بهشهر عنوان کرد: کارهای خوب با همکاری تیم کاری خوب صورت می‌گیرد، تیمی که در امور آبفار بهشهر مستقر هستند و امیدواریم با مدیریت رئیس جدید خدمات‌رسانی خوبی به مردم و روستاییان انجام شود.

عبدالله ریاحی متذکر شد: تحقق اقدامات خوب و مناسب در گرو برنامه‌ریزی درست مسئولان است و در این زمینه مدیران نباید خود را به ساعات و مسائل اداری محدود کنند.

وی از توجه ویژه به آبفار بهشهر و گلوگاه با توجه به اعتبارات شهرستانی خبر داد و گفت: امیدواریم با اختضاص اعتبارات ملی به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و تزریق به امور آبفار شهرستان بهشهر و گلوگاه مشکلات روستاییان این منطقه حل شود.

 طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، ناصر عبدی حسین‌آبادی به عنوان سرپرست امور آبفار بهشهر و گلوگاه منصوب، معرفی و مشغول به کار شد
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.