Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برگزاري مسابقات ورزشي ميان تيم هاي شركت آبفار مازندران - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 12:22 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- اجتماعی - برگزاري مسابقات ورزشي ميان تيم هاي شركت آبفار مازندران

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برگزاري مسابقات ورزشي ميان تيم هاي شركت آبفار مازندران

تاریخ 12 بهمن 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 007689
شبکه نیوز:مهندس برزگرهدف از برگزاری این دوره از مسابقات را تقویت روحیه نشاط و ورزشکاری عنوان کرد
برگزاري مسابقات ورزشي ميان تيم هاي شركت آبفار مازندران
برگزاری مسابقات ورزشی میان تیم های شرکت آبفار مازندران

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات والیبال و فوتسال میان ادارات تابعه شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران برگزار شد که پس از چند روز رقابت تنگاتنگ با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه نیوز؛یکدوره مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر میان 8 تیم از آبفار شهرستانهای استان شامل آبفار آمل،قائمشهر- جویبار و سوادکوه،نوشهر و چالوس،ساری،بابلسر،نکاءو بهشهر،نور و محمود آباد و آبفار استان در 6 مرحله برگزار شد که در نهایت با قهرمانی تیم آبفار استان خاتمه یافت.

بر اساس این گزارش تیم فوتسال شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در رقابت با تیم آبفار قائمشهر-سوادکوه و جویبار توانست با نتیجه 7 بر 1 فاتح این دوره از مسابقات شود.

در پایان تیم های قائمشهر- سوادکوه – جویبار و نوشهر- چالوس به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در ادامه این دوره از مسابقات یک دوره مسابقه والیبال نیز طی 5 مرحله میان 6 تیم آبفار تنکابن،نور و محمودآباد،آمل،بابل،شرکت تعاونی چشمه سار و شرکت آبفار استان برگزار شد که در مرحله پایانی تیم والیبال بابل به مصاف تیم آمل رفت و موفق شد تیم حریف را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

در پایان تیم های آبفار آمل و تنکابن به ترتیب عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است مهندس محمد حسین برزگر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستای مازندران ، هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را تقویت روحیه نشاط و ورزشکاری عنوان کرد و گفت:کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران و شهرستانهای تابعه در راستای تندرستی و نشاط ،افزایش کارآیی و توانمندی و بالا بردن راندمان کار و روحیه مساعد هفته ای دو روز به ورزش می پر دازند که تا کنون تاثیرات مثبتی در روال کاری و برخورد مناسب با ارباب رجوع داشت.

وی برگزاری مسابقات ورزشی را در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر بیان و بر اجرای ورزش خانوادگی و ایجاد سلامت جسمانی و روانی و تقویت روحیه شادابی جمعی تاکید کرد.

در پایان این دوره از مسابقات از سوی مدیر عامل شرکت آبفار مازندران به تیم های برتر جام و جوایز نفیسی اهداء شد.Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.