پنج شنبه، 10 فروردین 96 ساعت 11:26 ق.ظ / Thu, 2017 March 30

- اجتماعی - کارگران موتور محرکه کار و تولیدهستند

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

کارگران موتور محرکه کار و تولیدهستند

تاریخ 10 اردیبهشت 1391 ساعت 04:30:00
کد خبر: 008881
شبکه نیوز:کارگران در تحقق شعار تولید ملی نقش بسزایی دارند
کارگران موتور محرکه کار و تولیدهستند کارگران موتور محرکه کار و تولیدهستند


به گزارش شبکه نیوز، سید عباس حسینی نژاد فرماندار مرکز استان مازندران با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت: کارگران در تحقق شعار تولید ملی نقش بسزایی بر عهده دارند.

وی در  گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار داشت: کارگران موتور محرکه کار و تولید هستند و می‌توانند با زحمتکشی و کوشش موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی شوند.وبدون شک این دسترنج کار و کوشش کارگران است که موجبات خودکفایی و استقلال کشور را فراهم کرده و کشور را از وابستگی به بیگانگان رها می‌سازد.


نماینده عالی دولت در شهرستان ساری با تاکید بر اینکه حفظ و حراست از ارزش‌های اسلامی همواره بر دوش کارگران است ادامه داد: این کارگران هستند که می‌توانند با سختکوشی و کارهای طاقت‌ فرسا چرخ‌های صنعت کشور را به چرخش درآورده و از سرمایه‌های کشور به خوبی حفظ و حراست کنند.

حسینی نژاد افزود: فداکاری کارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس غیرقابل انکار است و امروز این کارگران هستند که در سنگر تولید جان‌نثاری کرده و افتخار را برای کشور به ارمغان می‌آورند.وی کار و تلاش و حمایت از سرمایه و کار ایرانی را موجب بی‌اثر شدن توطئه‌های دشمنان دانست.



Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.