Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
دبیر ستاد اقامه نماز مازندران :استفاده از زور و جبر برای نماز خواندن اشتباه است - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 03:20 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- اجتماعی - دبیر ستاد اقامه نماز مازندران :استفاده از زور و جبر برای نماز خواندن اشتباه است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

دبیر ستاد اقامه نماز مازندران :استفاده از زور و جبر برای نماز خواندن اشتباه است

تاریخ 10 خرداد 1391 ساعت 09:11:49
کد خبر: 009018
 دبیر ستاد اقامه نماز مازندران گفت : برای مقابله با تهاجم فرهنگی و مصون کردن جوانان ، باید آنان را به عنوان بهترین روش ، با فرهنگ دینی آشنا کرد.
دبیر ستاد اقامه نماز مازندران :استفاده از زور و جبر برای نماز خواندن اشتباه است


 
حجت الاسلام ' عباسعلی ابراهیمی ' در گردهمایی ستاد اقامه نماز ادارات مازندران ، استفاده از زور و جبر را برای نماز خواندن اشتباه دانست و افزود : رویکرد به این فریضه عبادی باید همواره با میل و رغبت همراه باشد.


وی کار کردن در ستاد اقامه نماز و هرگونه اقدام در راستای اشاعه فرهنگ نماز را به لحاظ معنوی بهترین شغل دانست و گفت : پاداش اخروی این فعالیت ها را نمی توان با بالاترین دستمزد های مادی مقایسه کرد.


او با بیان اینکه فطرت بشر به انحراف و گناه تمایل دارد ، از تزلزل در خانواده ، معاشران بد و فاصله طبقاتی به عنوان سه عامل مهم در ارتکاب جرم یاد کرد.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از نظام آموزشی به عنوان مکانی برای پرورش فکر و روح یاد کرد و اظهار داشت : نمره محوری در مدارس و دانشگاه می تواند نگران کننده باشد.


ابراهیمی برگزاری 16کلاس برای آموزش مروجان نماز با شرکت 700 نفر ، برگزاری هشت کلاس تحت عنوان ' نماز شایستگان ' با شرکت 400 نفر ، آموزش 220 مربی مهدهای کودک با همکاری آموزش و پرورش و طرح معراج برای آموزش 40 طلبه را از اقدامات ستاد اقامه نماز مازندران در سال گذشته عنوان کرد.


وی از برگزاری طرح ' مفتاح ' با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دانشگاه مازندران و دانشگاه های آزاد در سال جاری خبر داد.


ابراهیمی همچنین از برگزاری مسابقه کتابخوانی عمومی با موضوع نماز ، مسابقه تالیف کتاب نماز با شرکت نویسندگان جوان ، مسابقه مکاتبه ای نماز با عنوان ' پله های آسمانی ' ، مسابقه وبلاگ نویسی نماز و نشست دانش آموزی با رویکرد نماز به عنوان بخشی از فعالیت های فرهنگی ستاد اقامه نماز مازندران در سال جاری نام برد.


وی نشست خانواده با موضوع نماز ، جشنواره فرهنگی نماز ، فراخوان مقاله بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز و ایجاد شبکه ارتباطی نماز با عنوان ' طرح یاوران اقامه نماز ' را هم از دیگر برنامه های فرهنگی ستاد اقامه نماز مازندران معرفی کرد.


دبیر ستاد اقامه نماز مازندران گفت : کارگاه آموزشی مدرسان آموزش خانواده ، برگزاری دوره آموزشی مربیان مهدهای کودک ، دوره آموزشی قرائت صحیح نماز ویژه روستائیان ، آموزش 28ساعته آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان دولت و آموزش خانواده با شیوه رویکرد فرزندان به نماز از برنامه های آموزشی ستاد در سال جاری است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.