Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پژمان منتظري جانشين صادقي ياحنيف - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 10:59 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- ورزشی - پژمان منتظري جانشين صادقي ياحنيف

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

پژمان منتظري جانشين صادقي ياحنيف

تاریخ 01 مرداد 1391 ساعت 22:15:32
کد خبر: 011237
جواد نکونام قراردادش را با آبی ها به ثبت رساند تا یک فصل را در جمع استقلالی ها سپری کند، اما وی با حضور خود، شرایط خط دفاعی تیم استقلال را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

به گزارش شبکه نیوز از باشگاه خبرنگاران، اعضای تیم استقلال درحالی برای بازی های لیگ آماده می شوند که قرار بود پژمان منتظری به عنوان هافبک دفاعی جای تیموریان را پرکند، اما این اتفاق با حضور جواد نکونام با تغییراتی عمده روبرو می شود زیرا جواد نکونام به پست تخصصی خود می رود و به عنوان جانشین آندوتیموریان آبی ها را همراهی می کند و به این ترتیب، شرایط در خط دفاعی استقلال با تغییرات عمده ای روبرو می شود.
پژمان منتظری پس از حضور نکونام در ترکیب تیم به خط دفاعی باز می گردد و به این ترتیب شرایط تغییر می کند، صادق و حیف عمران زاده که تصور داشتند از ابتدای لیگ تا پایان آن جایگاه خود را حفظ می کنند با تعیین رو برو می شوند زیرا امکان جانشین، پژمان منتظری به جای یکی از این دو بازیکن وجود دارد و تا جواد نکونام به عنوان هافبک دفاعی درپست اصلی خود به میدان برود.
شایان ذکراست، تغییرات در خط دفاعی، ممکن است حواشی بسیاری را برای آبی ها ایجاد کند و مدافعان با مشکلات روبرو شوند، به این دلیل تصمیمات امیر قلعه نوعی تعیین کننده است.
البته سرمربی آبی ها اعلام کرده است شرایط را طوری پیش می برد که تیم با مشکلات حاشیه ای روبرو نشود، این درحالی است که جابجایی درخط دفاعی آبی ها با توجه به نزدیک بودن عملکرد سه مدافع میانی تیم می تواند شرایط را تغییر دهد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.