Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
کاشانی مشاور رویانیان شد! - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:17 ب.ظ / Thu, 2018 October 18

- ورزشی - کاشانی مشاور رویانیان شد!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

کاشانی مشاور رویانیان شد!

تاریخ 17 مرداد 1391 ساعت 08:12:44
کد خبر: 013004
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طی حکمی جعفر کاشانی، پیشکسوت این باشگاه را به عنوان مشاور عالی مدیر عامل در امور اجرایی و فنی منصوب کرد.مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طی حکمی جعفر کاشانی، پیشکسوت این باشگاه را به عنوان مشاور عالی مدیر عامل در امور اجرایی و فنی منصوب کرد.

 

جعفر کاشانی که از بنیانگذاران و بزرگان پرسپولیس به حساب می‌آید در دهه پنجاه کاپیتان تیم پرسپولیس بود و طی سال های گذشته به عنوان رئیس سازمان فوتبال و عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و سابقه فعالیت داشته و در مقطعی نیز عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بوده است.

متن حکم محمد رویانیان به شرح زیر است:

جناب آقای جعفر کاشانی

پیشکسوت عزیز و گرانقدر باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی بدینوسیله شما را به عنوان مشاور عالی مدیر عامل در امور اجرایی و فنی باشگاه و تیم های فوتبال بزرگسالان و پایه پرسپولیس منصوب می نمایم.

امید است از تجربیات گرانبها و تخصص شما که از بزرگان این باشگاه مردمی و پرطرفدار هستید بهره مند شده و گام های بلندی در راستای توسعه و پیشرفت امور باشگاه و تیم های فوتبال پرسپولیس برداریم.

از خداوند بزرگ در این مسئولیت مهم برایتان موفقیت و سربلندی را آرزومندم.

محمد رویانیان

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.