Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
چک میلیاردی نکونام نقد شد - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 09:18 ب.ظ / Tue, 2018 October 23

- ورزشی - چک میلیاردی نکونام نقد شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

چک میلیاردی نکونام نقد شد

تاریخ 04 شهریور 1391 ساعت 14:14:16
کد خبر: 015359
فتح الله زاده می‌داند بی پولی قادر است پایه های هر تیمی را به لرزه در بیاورد بنابراین او سعی کرده دست کم ارکان اصلی تیمش را راضی نگه دارد.

 

به گزارش شبکه نیوز  به نقل از سایت گل برخلاف آنچه عنوان می شود هیچ یک از بازیکنان استقلال رقمی را از باشگاه دریافت نکردند،هفته گذشته و در سکوت خبری محض، جواد نکونام موفق شد بخش اعظمی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کند.

خزانه باشگاه استقلال به خاطر مشخص نبودن وضعیت اسپانسر این تیم خالی است از این رو هیچ یک از بازیکنان این تیم هنوز مبلغی را بابت قرارداد جدید خود دریافت نکرده اند اما در این بین وضعیت یک نفر با سایرین متفاوت است. سررسید چک فتح الله زاده به جواد نکونام هفته قبل بود که این چک مطابق انتظار برگشت خورد اما حضور کاپیتان تیم ملی در دفتر باشگاه استقلال ورق را به سود او برگرداند.

پس از یک نشست نه چندان طولانی سرانجام نکونام چکی را تحویل گرفت که پای آن را مدیریت بازار موبایل ایران امضا کرده بود.این چک  همان روز نقد شد.مبلغ این چک یک میلیاردو 170 میلیون تومان است که 1800 میلیون آن را علی انصاری تقبل کرده و بقیه پول مربوظ به علی فتح الله زاده است. .

فتح الله زاده می‌داند بی پولی قادر است پایه های هر تیمی را به لرزه در بیاورد بنابراین او سعی کرده دست کم ارکان اصلی تیمش را راضی نگه دارد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.