Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
استقلال جاسوس ندارد - شبکه نیوز
دو شنبه، 02 مهر 97 ساعت 10:40 ق.ظ / Mon, 2018 September 24

- ورزشی - استقلال جاسوس ندارد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

استقلال جاسوس ندارد

تاریخ 06 شهریور 1391 ساعت 12:14:36
کد خبر: 015677
سرپرست تیم فوتبال استقلال می‌گوید این تیم جاسوس ندارد و تاکید می‌کند قلعه‌نویی ناراحت نیست.

 

میرشاد ماجدی در خصوص مسائل اخیر مبنی بر اینکه به دلیل اعلام ترکیب استقلال پیش از دربی، این تیم جاسوس دارد و امیر قلعه نویی هم از این موضوع ناراحت است، عنوان کرد: این طور نیست که کسی گفته باشد تیم جاسوس دارد. یکی کار بدی انجام داده و این موضوع تمام شده است. قلعه نویی فقط همان روز ناراحت بود و اکنون تمرکزش روی مسائل دیگر است.

وی اضافه کرد: جو تیم ما عالی است و مشکلی وجود ندارد. این جوسازی ها خوب نیست. من حتی از اینکه برخی خبرنگاران اسم افراد را به عنوان کسی که جاسوس است، می آوردند ناراحت می شدم و تکذیب می کردم. حضرت علی (ع) می فرمایند اگر گناه کسی را هم دیدی نباید آن را بگویی. امیر قلعه نویی هم هرگز از کسی گلایه نکرده و ناراحت نیست.

ماجدی در مورد تعطیلی مسابقات استقلال تا 25 شهریور اظهار داشت: این شیوه فوتبال حرفه ای نیست. معنا ندارد یک بازیکن حرفه ای دو روز تمرین نداشته باشد و از شرایط مسابقه دور شود. من تقصیر را گردن سازمان لیگ نمی اندازم و می دانم آنها چه مشکلاتی را پشت سر می گذارند. هنوز هم به دلیل فشردگی مسابقات تاریخ بازی با پیکان را به ما نگفته اند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.