Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
عهدنامه قهرمانی میلیاردها لیگ! - شبکه نیوز
سه شنبه، 27 آذر 97 ساعت 06:56 ب.ظ / Tue, 2018 December 18

- ورزشی - عهدنامه قهرمانی میلیاردها لیگ!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

عهدنامه قهرمانی میلیاردها لیگ!

تاریخ 08 شهریور 1391 ساعت 22:24:24
کد خبر: 015988
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفتم رقابت‌های لیگ دوازدهم سومین تساوی خود در این دوره زا بازی‌ها را تجربه کرد تا با 6 امتیاز روزی پله شانزدهم جدول رده بندی قرار گیرد تا هواداران تیم فوتبال پرسپولیس شاهد قرار گرفتن بازیکنان میلیاردی پرسپولیس در یک قدمی قعر جدول رده بندی باشند.

 

به گزارش شبکه نیوز از رجانیوز، یک روز پس از امضای عهدنامه قهرمانی توسط بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس، شاگردان مانوئل ژوزه در اهواز به مصاف تیم فوتبال فولاد خوزستان رفتند که در پایان این بازی با برخورداری از چاشنی شانس به یک امتیاز دست پیدا کردند تا نوار ناکامی‌های این تیم پرستاره همچنان تداوم یابد.

شاگردان حسین فرکی که در نیمه نخست بازی بسیار قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند تا یک قدمی برتری برابر تیم فوتبال پرسپولیس پیش رفتند اما بدشانسی مانع موفقیت این تیم شد تا دروازه پرسپولیس با درخشش نیلسون بسته باقی بماند.در این نیمه درخشش قابل توحع دروازه بان پرسپولیس کاملا ملموس بود به گونه‌ای که وی سه بار دروازه تیمش را از خطر فروپاشی نجات داد.

فولاد که این بازی خانگی را خیلی خوب آغاز کرد و در دقیقه 11 به یک ضربه پنالتی رسید. با گذشت تنها 11 دقیقه از آغاز بازی حسین ماهینی در محوطه جریمه تیم پرسپولیس به روی عباس پورخسروانی مرتکب خطا شد که ضربه پنالتی ایوب کلانتری را نیلسون، دروازه بان پرسپولیس مهار کرد.

شاگردان حسین فرکی پس از آنکه ضربه پنالتی را از دست دادند پا پس از نکشیدند و با میل تهاجمی بیشتر به دنبال باز کردن دروازه پرسپولیس بودند. در این شرایط و در دقیقه 25 اسماعیل شریفات از راه دور دروازه تیم پرسپولیس را تهدید کرد اما ضربه محکم او را نیلسون به زحمت به کرنر فرستاد.

تیم پرسپولیس در دقیقه 40 با شوت محکم محمد نوری پاسخی نه چندان جدی به حملات تیم فولاد داد اما شوت او با فاصله اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت. تنها دو دقیقه پس از این صحنه تیم فولادخوزستان توسط بختیار رحمانی تیر دروازه پرسپولیس را به لرزه درآورد و توپ برگشتی را هم عباس پورخسروانی به تور دروازه سرخپوشان چسباند که کمک داور با بلند کردن پرچم به نشانه آفساید به شادی فولادی‌ها پایان داد.تیم فولاد در دقیقه 1+45 یک فرصت مسلم گلزنی را نیز از دست داد و نیلسون موفق شد در مصافی تک به تک با اسماعیل شریفات دروازه خود را بسته نگاه دارد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام برسد.

در نیمه دوم تغییر خاصی در بازی مشاهده نشد و موقعیت‌های دو تیم فولادخوزستان و پرسپولیس به مراتب کمتر از نیمه نخست بود. بازی با نتیجه تساوی بدون گل دنبال می‌شد تا اینکه علی کریمی با پاسی دقیق حسین ماهینی را روانه دروازه فولاد کرد و او با پاسی دقیقی محمد قاضی را در موقعیت گلزنی قرار داد تا مهاجم شماره 11 سرخپوشان با ضربه سر دروازه ارشاد یوسفی را باز کند.

پس از این گل تیم فولادخوزستان حملات زیادی روی دروازه پرسپولیس داشت تا اینکه در دقیقه 90 توسط ایوب کلانتری به گل تساوی رسید. کلانتری توپ ارسالی از جناح راست توسط مهدی نوری را با ضربه سر بلندتر از مدافعان پرسپولیس به تور دروازه شاگردان "مانوئل ژوزه" چسباند و بازی را مساوی کرد.

پرسپولیس در دقیقه 4+90 فرصت مسلم گلزنی را توسط محمد قاضی از دست داد. این بار مهاجم پرسپولیس قدر پاس دقیق علی کریمی را ندانست و با بی دقتی توپ را به بیرون از زمین زد. پرسپولیسی ها که قبل از سفر به اهواز عهدنامه قهرمانی امضا کرده بودند در این دیدار هم نتوانستند عملکرد قابل قبولی داشته باشند و در شرایطی که تا پیروزی یک دقیقه فاصله داشتند، از پیروزی فرار کردند!

در ادامه بازیهای هفته هفتم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) چهار بازی همزمان از ساعت 19 در شهرهای رشت، تهران، اصفهان و کرج برگزار شد.

در اصفهان تیم فوتبال سپاهان توانست با تک گل جواهیر سوکای (86) از سد میهمان خود فجرسپاسی عبور کند و سه امتیاز این دیدار خانگی را بدست بیاورد. سپاهان با این پیروزی 13 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به سایپا در رده دوم قرارگرفت. فجر سپاسی هم 11 امتیازی ماند و به رده هشتم سقوط کرد.

در رشت داربی حساس گیلان در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت. داماش گیلان و ملوان برای اعاده حیثیت در این بازی قدیمی و بهبود وضعیت خود در جدول به مصاف هم رفته بودند که دو تیم در نهایت امتیازها را تقسیم کردند. ملوان 12 امتیازی شد و به رده چهارم آمد، داماش هم با 9 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

در کرج گهر دورود میزبان نفت آبادان بود. در این بازی ابتدا فرید عابدی (14) شاگردان مهدی تارتار را پیش انداخت اما در ادامه بازی آبادانی ها از میزبان خود پیش افتادند. رضا خالقی فر (36) و رسول نوید کیا (68) برای تیم آبادانی گلزنی کردند،‌ اما این پایان کار نبود و تقی نائیبی (92) گل تساوی را برای گهر به ثمر رساند. گهر در حال حاضر با 6 امتیاز در رتبه سیزدهم قرار دارد و نفت آبادان هم با 5 امتیاز همچنان در مکان شانزدهم است.

اما در تهران مصاف نفت تهران و ذوب آهن با پیروزی نفت همراه بود. یعقوب کریمی (46) تک گل شاگردان ابراهیم زاده را به ثمر رساند تا این مربی در مصاف با تیم قبلی خود با پیروزی از زمین خارج شود، ضمن اینکه ابراهیم محمدی از ذوب آهن با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد. مهدی رجب زاده نیز در دقیقه 59 یک پنالتی را برای تیم اصفهانی از دست داد. نفتی‌ها با این پیروزی 14 امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد.

در دیگر بازی امروز تیم آلومینیوم هرمزگان میثاقیان با تک گل هنریکو (21) توانست میهمان خود مس کرمان را شکست دهد و نخستین پیروزی خود در لیگ دوازدهم را جشن بگیرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.