Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مسي يا رونالدو سوپرمن نیستند - شبکه نیوز
سه شنبه، 24 مهر 97 ساعت 12:52 ق.ظ / Tue, 2018 October 16

- ورزشی - مسي يا رونالدو سوپرمن نیستند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مسي يا رونالدو سوپرمن نیستند

تاریخ 11 شهریور 1391 ساعت 11:32:13
کد خبر: 016207
فوروارد هلندی در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود هیجانی که نسبت به بازگشت به هامبورگ دارد، ولی ممکن است نتواند به زودی با شرایط این تیم تطبیق بیابد .

 

رافائل فان در فارت خرید جدید باشگاه هامبورگ،بعد از بازگشت از تاتنهام به این تیم آلمانی به این نکته اشاره کرد که او «سوپرمن» نیست.

این ستاره 29 ساله روز جمعه با قراردادی 13 میلیون یورویی به ایمتک ارنا پیوست و این انتقال با شور و هیجان هواداران این تیم روبرو شد.

فان درفارت برای بازگشت به هامبورگ حاضر شد تا از دستمزدش بکاهد و در مراسم معارفه اش به خبرنگاران گفت:« من نه سوپرمن هستم و نه مسی یا رونالدو . با این وجود فکر می کنم که می توانم به تیم کمک کنم. من در طول این مدت عملکرد هامبورگ را زیر نظر داشتم و به نظرم هامبورگ تیم خوبی است و بازیکنان با مهارت زیادی دارد.»

این ستاره هلندی در طول سالهای 2005 تا 2008 یکی از ستاره های هامبورگ بود و در 74 بازی لیگ، 29 گل برای این تیم به ثمر رساند و در سال 2008 از این تیم جدا و به رئال مادرید پیوست

فان درفارت حالا این فرصت رادارد تا دوباره پیراهن تیم آشنای هامبورگ را برتن کند و درادامه صحبتهایش گفت:« هیچ وقت نمی توانی تیمی مثل هامبورگ را فراموش کنی.»

انتظار می رود که او شنبه شب و در هفته دوم بوندس لیگا هامبورگ را در بازی با برمن همراهی کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.