Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
مهدی کردی برنزی شد - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 12:37 ق.ظ / Wed, 2018 December 12

- ورزشی - مهدی کردی برنزی شد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

مهدی کردی برنزی شد

تاریخ 18 مهر 1391 ساعت 17:34:39
کد خبر: 019750
وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلوگرم کشورمان با رسیدن به حد نصاب مجموع ۲۴۶ کیلوگرم، ضمن کسب مدال برنز حرکت یکضرب، در رقابت‌های جام پادشاهی تایلند چهارم شد.

 

مهدی کردی وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان با رسیدن به حدنصاب مجموع ۲۴۶ کیلوگرم ضمن کسب مدال برنز حرکت یکضرب، عنوان چهارمی رقابت‌های جام پادشاهی تایلند را به دست آورد.

کردی در حرکت یکضرب وزنه ۱۱۱ کیلوگرم را بالای سر برد و بعد از دو وزنه‌بردار از تایلند که به حدنصاب ۱۱۲ کیلوگرم رسیده بودند، در مکان سوم وزن ۶۲ کیلوگرم قرار گرفت. او در حرکت دوضرب هم وزنه ۱۳۵ کیلوگرم را بالای سر برد و در مجموع با حدنصاب ۲۴۶ کیلوگرم در میان ۳۰ وزنه‌بردار دسته ۶۲ کیلوگرم چهارم شد.

این عنوان در حالی برای نماینده نوجوان کشورمان به دست آمد که همه حریفان او در رده سنی جوانان بودند. دراین وزن، وزنه‌برداری از تایلند با حدنصاب مجموع ۲۶۳ کیلوگرم (۱۱۲ یکضرب و ۱۵۱ دوضرب) صاحب مدال طلا شد و دیگر وزنه‌بردار تایلندی با رکورد مجموع ۲۵۷ کیلوگرم (۱۰۷ یکضرب و ۱۵۰ دوضرب) روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد. نفر سوم دسته ۶۲ کیلوگرم هم یک تایلندی بود که وزنه‌های ۱۱۲ در یکضرب و ۱۴۱ در دوضرب را بالای سر برد و با حدنصاب ۲۵۳ کیلوگرم بالاتر از نماینده کشورمان ایستاد.

مسابقات جام پادشاهی تایلند با حضور ۲۵۲ وزنه‌بردار رده سنی جوانان و در دو بخش مردان و زنان برگزار می‌شود. در بخش مردان ۱۵۰ وزنه‌بردار از ۲۷ تیم حضور دارند که از این جمع ۲۳ تیم از کشور تایلند هستند و ایران به همراه مالزی، سنگاپور و سریلانکا ۴ کشور مهمان محسوب می‌شوند. البته در میان این ۲۷ تیم، تنها تیم وزنه‌برداری ایران است که با نفرات نوجوان در این پیکارها شرکت کرده است.

دیگر نماینده کشورمان رضا زارعی است که ساعت ۱۵.۳۰ فردا به وقت تهران با ۱۵ وزنه‌بردار گروه A دسته ۶۹ کیلوگرم رقابت خواهد کرد.

به گزارش فارس، هر ۳ کورد دسته ۶۲ کیلوگرم نوجوانان ایران در اختیار سجاد بهروزی است. او در سال ۲۰۰۵ و در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان در دوحه، با مهار وزنه‌های ۱۱۵ کیلوگرم در یکضرب و ۱۴۰ کیلوگرم در دوضرب، به حدنصاب ۲۵۵ کیلوگرم رسید و ۳ رکورد جدید ملی برای این دسته از وزنه‌برداری نوجوانان برجای گذاشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.