Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
با اين شرايط هم زورمان به کره مي‌رسد - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 06:08 ب.ظ / Tue, 2018 August 21

- ورزشی - با اين شرايط هم زورمان به کره مي‌رسد

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

با اين شرايط هم زورمان به کره مي‌رسد

تاریخ 23 مهر 1391 ساعت 19:16:51
کد خبر: 020404
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با وجود اینکه از تیم‌های کره، ژاپن و استرالیا عقب هستیم اما زورمان به کره جنوبی می‌رسد.

 

محمد پنجعلی در مورد دیدار روز سه شنبه تیم ملی ایران برابر کره جنوبی گفت:  بازیکنان ما فوتبال را به صورت ذاتی بلد هستند و از نظر تاکتیک، شعور بازی و تکنیک در آسیا بی نظیر هستیم. برای بهره بردن از این امتیار باید راحت و با آرامش کار کنیم و این می ‌تواند رمز موفقیت ما باشد. فوتبال حرفه ای شده و حریفان ما کار کرده‌اند و از نظر فوتبالی و ساختار مدیریتی از ما جلو هستند. ما به این مسائل نمی پردازیم و عقب افتادیم اما با همه این مسائل زورمان به کره می رسد.

 وی درباره حضور مردم در ورزشگاه آزادی برای حمایت از تیم ملی تصریح کرد: در فوتبال هواداران، بازیکنان و رسانه یک مثلث را تشکیل می دهند. بدون حضور هواداران یک ضلع موفقیت کم است. این 3ضلع اگر از یکدیگر حمایت کنند فوتبال ما تا حدود زیادی راه موفقیت خود را پیدا می کند، به جز آن مدیریتی که می دانیم مشکل دارد با همین مجموعه می توانیم در آسیا حرف اول را بزنیم اما متاسفانه با مشکلات رو به رو هستیم و همه از هم دور هستند.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد اینکه ایران از 3 بازی قبلی خود 4 امتیاز کسب کرده و شرایط کمی سخت است تأکید کرد: در فوتبال همیشه کارهایی انجام داده ایم که شگفت انگیز بوده است. ما کار نکردیم و در جا زدیم. پیروزی های ما روی خلاقیت بازیکنان و حمایت هایی که یار دوازدهم که رسانه ها و تماشاگران هستند، به دست آمده است. باید قبول کنیم فوتبال ما از کره، ژاپن و استرالیا عقب افتاده و از سطح اول آسیا جدا شدیم.

پنجعلی در مورد اینکه آیا روز سه شنبه برای تماشای بازی ایران به ورزشگاه آزادی می رود یا نه عنوان کرد: معمولا جلوی پیشکسوتان را می گیرند اما اگر راهمان دادند به ورزشگاه می رویم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.