Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آبي پوشان مقابل نفت پيروز مي شوند - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 06:08 ب.ظ / Tue, 2018 August 21

- ورزشی - آبي پوشان مقابل نفت پيروز مي شوند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

آبي پوشان مقابل نفت پيروز مي شوند

تاریخ 03 آبان 1391 ساعت 18:40:00
کد خبر: 021425
پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل نفت تهران گفت: بازی مقابل نفت بازی سختی است،‌ زیرا نفت این فصل تیم خوبی است امیدوارم آبی پوشان توقع فوتبال دوستان را در این بازی برآورده کنند.

 

بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: بازی استقلال مقابل نفت تهران بازی آسانی برای این تیم نیست، زیرا نفت تیم جوان و دونده ای است ومربی خوبی دارد که از نظر فنی و تاکتیکی قدرتمند است.

وی افزود: استقلال در حال حاضر شرایطی دارد که برای بالا ماندن در صدر جدول باید این بازی را ببرد.

 وی گفت: انشاءاله مصدومیت بازیکنان تمام می شود و به شرایط ایده آل می رسند و امیدوارم جواد از بند مصدومیت رها شود و بازیکنان خارجی برگردند و شرایط تیم به حالت عادی برگردد.

فریبا اظهار کرد: هافبک های نفت پرس کننده هستند و بازیکنان به مشکل بر خواهند خورد.

وی درادامه بیان کرد: خط دفاع نفت نسبت به سایر خطوط آن ضعیف است،  متاسفانه در این فصل فورواد های استقلال، نسبت به فصل قبل ضعیف هستند و نتوانستند راحت گل بزنند ولی باز هم امیدوارم بازیکنان یک بازی فنی و خوب ارائه دهند و قلعه نوعی به بازی برسدو با یک فوتبال خوب توقع فوتبال دوستان را برآروده کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص نیامدن جانواریو و مشکلات مالی این تیم گفت: امیدوارم مشکلات مالی این تیم برطرف شود وجانواریو به ایران برگردد چرا که بازیکن ابراز دست مربی است  و با نبودنش دست مربی کوتاه خواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.