Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
از تساوي راضي ام - شبکه نیوز
شنبه، 24 آذر 97 ساعت 07:31 ق.ظ / Sat, 2018 December 15

- ورزشی - از تساوي راضي ام

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

از تساوي راضي ام

تاریخ 26 آبان 1391 ساعت 17:18:06
کد خبر: 023889
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: کسب تساوی مقابل تیم نساجی مازندران در زمینی که به دلیل بارندگی فراوان امکان ارایه تاکتیک های تیمی مقدور نبود، رضایت بخش است.

 

مسعود پالیزدان روز پنجشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال نساجی مازندران و شاهین بوشهر در هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران در شهر ساری به خبرنگار ایرنا گفت: بازی کردن در این زمین با توجه به شرایط نامناسبی که بارندگی روزهای اخیر استان مازندران ایجاد کرد، بسیار دشوار بود اما بازیکنان ما بدون توجه به این مشکلات و فقط برای کسب امتیاز به زمین مسابقه رفتند و موفق شدند از تیم آماده نساجی، یک امتیاز بگیرند.

وی بیان داشت: تیم نساجی در هفته های اخیر روند روبه رشدی داشت و موفق به کسب 4 پیروزی و یک تساوی از 5 مسابقه خود شده بود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر به شرایط این تیم بوشهری در لیگ دسته یک اشاره کرد و گفت: به رغم برخورداری از مشکلات فراوان مالی، نتایج کسب شده تیم در این فصل رضایت بخش است اما امیدواریم مسوولان باشگاه تلاش بیشتری برای رفع این کمبودها انجام دهند.

وی، حضور علی حنطه در ورزشگاه شهدای شهر ساری را نشانه سرمربی شدن وی ندانست و گفت: باشگاه هنوز با این مربی مشهدی به توافق نرسیده است و تا زمانی که به طور رسمی سرمربی جدید تیم معرفی نشود، به عنوان سرمربی، تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار خواهم گرفت.

دیدار تیم های فوتبال نساجی مازندران و شاهین بوشهر در هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران، عصر امروز (پنجشنبه) با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.