Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
سرمربي هوفنهايم در آستانه اخراج است - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:57 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- ورزشی - سرمربي هوفنهايم در آستانه اخراج است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

سرمربي هوفنهايم در آستانه اخراج است

تاریخ 10 آذر 1391 ساعت 22:21:47
کد خبر: 025320
سرمربی تیم فوتبال هوفنهایم آلمان که تیمش در چارچوب بوندس لیگا متحمل پنجمین شکست از هشت دیدار اخیر شده است ، در آستانه اخراج قرار دارد.

 

تیم هوفنهایم پس از شکست چهار بر دو مقابل نورمبرگ در دیداری که چهارشنبه شب در چارچوب بوندس لیگا برگزار شد، در زمره سه تیم قعر جدولی بوندس لیگا قرار گرفته است.

با توجه به سی و دو گلی که هوفنهایم این فصل دریافت کرده است - که بدترین رکورد خط دفاعی این تیم در بوندس لیگا تاکنون است - موقعیت مارکوس بابل، سرمربی تیم به شدت به خطر افتاده است. وی ماه فوریه هدایت هوفنهایم را بر عهده گرفت.

آندریاس مولر، مدیر باشگاه هوفنهایم تا یکشنبه شب که این تیم به مصاف وردربرمن می رود، به بابل فرصت داده است نتایج دیدار تیم را بهبود بخشد.

وی گفت : « مارکوس یکشنبه شب در صندلی مربی تیم خواهد نشست.این مسئله ای فردی نیست. ما در وضعیت خطرناکی هستیم و باید با همکاری یکدیگر هر چه در توان داریم برای خلاصی از این وضعیت انجام دهیم.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، بابل از اینکه دستورالعملهای فنی اش در دیدار مقابل نورمبرگ اجرا نشد، بسیار خشمگین شد و پس از شکست مقابل این تیم از بازیکنانش به شدت انتقاد کرد.

وی گفت :« من همواره از اعضای تیم حمایت کرده ام، اما ما اکنون به جایی رسیده ایم که بازیکنان کارهای ساده و اساسی در فوتبال را که باید صد در صد درست انجام دهند، در حد بیست درصد هم انجام نمی دهند. این چیزی نیست که به من مربوط باشد. این مسئله به کل تیم مربوط است. آنها باید تمام تلاش خود را به کار گیرند،‌ در غیر اینصورت فصل بسیار بسیار سختی خواهیم داشت. »

مدافع سابق لیورپول و بایرن مونیخ افزود: « هر کاری که بتوانم برای خارج کردن تیم از این وضعیت دشوار انجام خواهم داد. شکی در این نیست.»

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.