Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
قهر نکونام از استقلال؟! - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 10:33 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- ورزشی - قهر نکونام از استقلال؟!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

قهر نکونام از استقلال؟!

تاریخ 04 دی 1391 ساعت 22:44:14
کد خبر: 027420
به نظر می‌رسد کاپیتان تیم ملی از برخی مسائل در باشگاه استقلال ناراحت است و به همین دلیل در تمرین روز گذشته شرکت نکرد.

 

روز گذشته درحالی که فرهاد مجیدی اولین تمرین خود را با استقلال پشت سر گذاشت جواد نکونام که به تازگی با مدیریت باشگاه جلسه ای برای ماندن در تیم پشت سر گذاشته بود در تمرین حاضر نشد تا شایعه قهر او از استقلال و حتی بحث ناراحتی او از جذب مجیدی قوت بگیرد.

ماجدی: مشکل نکونام با صحبت ۱۰ دقیقه‌ای حل می‌شود

در این خصوص میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: مشکل جواد نکونام نمی دانم چیست و اتفاقا روز گذشته هم با او صحبت کردم و گفت یکسری حرف ها دارد و من مطمئن هستم که با صحبت 10 دقیقه فتح الله زاده با او همه چیز حل می شود.

وی افزود: نکونام قهر نکرده و من با قاطعیت می گویم که مسئله نکونام هیچ ربطی به فرهاد مجیدی ندارد. نکونام یک الگو برای بازیکنان جوان است و باشگاه استقلال می خواهد از این بازیکن به شکل بهینه حتی در زمینه های دیگر استفاده کند.

ماجدی تصریح کرد: ما از نکونام هم توقع داریم که بزرگ تر فکر کند. استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با تیم های قوی هم گروه است و استقلال به تجربه بازیکنی مثل نکونام نیاز دارد. یکسری مسئل تنها به وسیله مدیریت باشگاه حل می شود و این مورد هم از همین دسته است. باشگاه با یک بازیکن فوق حرفه ای روبرو است و قطعا صحبت های نکونام از سوی باشگاه شنیده می شود. باز هم تاکید می کنم که مشکل نکونام حاد نیست.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.