Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
نمي‌خواهم مهره سوخته ‌شوم - شبکه نیوز
سه شنبه، 29 خرداد 97 ساعت 01:16 ق.ظ / Tue, 2018 June 19

- ورزشی - نمي‌خواهم مهره سوخته ‌شوم

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

نمي‌خواهم مهره سوخته ‌شوم

تاریخ 03 بهمن 1389 ساعت 04:30:00
کد خبر: 003077
شبکه نیوز: یک بار در مورد ورود به مربیگری اشتباه کردم
نمي‌خواهم مهره سوخته ‌شوم


 با گذشت یک هفته از آغاز ثبت‌نام کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی، هنوز کسی ثبت‌نام نکرده است. علیرضا حیدری دارنده 6 مدال جهان و المپیک دراین‌باره گفت: یک بار در مورد ورود به مربیگری اشتباه کردم و اگر با تکرار این اشتباه در انتخابات فدراسیون شرکت ‌کنم، مهره سوخته می‌شوم.

 

وی با بیان این‌که اساسا با ماهیت این موضوع مشکل دارد، افزود: این‌که بخواهیم در مقطع کنونی انتخابات برگزار کنیم،‌ اشتباه است. در واقع قانون ایراد دارد. این کار باید بعد از المپیک انجام شود که رئیس قبلی یا ابقا می‌شود یا این‌که جای خود را به فرد دیگری می‌دهد. در این موقعیت هر کسی بیاید، مهره سوخته است. مثل من که سال 2007 اشتباه کردم.

 

حیدری افزود: من یک بار اشتباه کردم، دیگر آن را تکرار نمی‌کنم. اگر بخواهم روزی مدیریت بکنم و وارد گود شوم، حتما بعد از المپیک مسوولیت را می‌پذیرم، حتی اگر این اتفاق هیچ وقت رخ ندهد. بدون فکر کار کردن نتیجه‌ای در بر ندارد. از سازمان تربیت‌بدنی هم خواهش می‌کنم این انتخابات را برگزار نکند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.