Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اولین اعتراض به جباری در اصفهان - شبکه نیوز
دو شنبه، 19 آذر 97 ساعت 02:53 ق.ظ / Mon, 2018 December 10

- ورزشی - اولین اعتراض به جباری در اصفهان

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

اولین اعتراض به جباری در اصفهان

تاریخ 27 تیر 1392 ساعت 12:29:32
کد خبر: 035702
اتفاقی که پس از پایان بازی دوستانه سپاهان و راه آن رخ داد برخی از لیدرهای هواداران سپاهان که نفوذ قابل توجهی در میان هواداران این تیم دارند را نسبت به مجتبی جباری حساس کرده است.

 

 

تماشا: اتفاقی که پس از پایان بازی دوستانه سپاهان و راه آن رخ داد برخی از لیدرهای هواداران سپاهان که نفوذ قابل توجهی در میان هواداران این تیم دارند را نسبت به مجتبی جباری حساس کرده است.

 

 

سپاهانی ها در هفته گذشته و پس از حضور جباری در تمرینات تیمشان به دفعات علیه استقلال شعار دادند اما جباری کاملا سرد و بی تفاوت با این اتفاق روبرو شد.

 

 

 

بعد از بازی با راه آهن یکی از هواداران سپاهان عکسی را در اختیار جباری قرار داد و از او خواست زیر آن را برایش امضا کند اما جباری از این کار امتناع کرد.

 

 

 

در این عکس دو تصویر تیمی از سپاهان و استقلال در کنار هم دیده می شد اما صورت بازیکنان استقلال بریده شده و جای مربوط به آن خالی بود.

 

 

جباری که مشغول امضا دادن به تعدادی دیگر از هواداران هم بود این کاغذ را بدون امضا به صاحبش برگرداند و زمانی که با اعتراض او مواجه شد گفت: «شما حق نداری توهین کنی. من به احترام شما ایستادم اما زیر هر برگه توهین آمیزی را امضا نمی کنم.» هوادار سپاهان باز هم اعتراض کرد و گفت: «اینجا سپاهانه و فقط باید عاشق سپاهان باشی.» اما جباری بی اعتنا سوار ماشینش شد و رفت.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.