Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
صعودناپاک تیم فوتبال ایران به جام جهانی! - شبکه نیوز
سه شنبه، 30 مرداد 97 ساعت 06:08 ب.ظ / Tue, 2018 August 21

- ورزشی - صعودناپاک تیم فوتبال ایران به جام جهانی!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

صعودناپاک تیم فوتبال ایران به جام جهانی!

تاریخ 21 مهر 1392 ساعت 11:54:22
کد خبر: 039051
به محض آنکه فیفا اعلام کرد از بازیکنان تیم های نوجوان کشورهای راه یافته به جام جهانی فوتبال آزمایش ایکس ری گرفته می شود تعدادی از بازیکنان تیم نوجوانان ایران از لیست نفرات اعزامی به جام جهانی کنار گذاشته شدند.

 

 

 

به محض آنکه فیفا روز گذشته اعلام کرد به صورت رندوم و اتفاقی از بازیکنان حاضر در جام جهانی نوجوانان آزمایش ایکس ری گرفته می شود تعدادی از بازیکنان تیم نوجوانان ایران از تیم ملی خط خوردند!علی ریگی، رضا کرملاچعب، مجتبی مقتدایی، میلاد داعی، محمدرحمانی و...

 

 

از جمله بازیکنانی بودند از سوی علی دوستی مهر از تیم ملی نوجوانان ایران کنار گذاشته شدند تا مشخص بشود این بازیکنان در شرایط سنی غیرمجاز در تیم ملی نوجوانان ایران بازی کرده اند.

 

 

 

این بازیکنان همگی در صعود تیم نوجوانان ایران به جام جهانی نقش داشتند از جمله بهترین بازیکنان ایران در مسابقات انتخابی محسوب می شدند. با خط خوردن این بازیکنان در آستانه سفر تیم نوجوانان ایران به جام جهانی که در کشور امارات برگزار می شود کمیته جوانان و مربیان تیم نوجوانان ایران در مظان این اتهام قرارمی گیرند که با آگاهی از اینکه بازیکنان اصلی تیم نوجوانان ایران شرایط سنی غیر مجازی دارند آن ها را در تیم نوجوانان کشورمان بازی داده اند.

 

 

این اتفاقات درحالی باردیگر فدراسیون فوتبال و عوامل تیم جوانان ایران را زیر سوال می برد که همواره از علی دوستی مهر به عنوان یک مربی سازنده و پاک یا می شد در حالی که خط خوردن تعدادی از ملی پوشان در آستانه سفر به جام جهانی برهمگان آشکار می کند که صعود تیم نوجوانان ایران به جام جهانی درشرایطی رقم خورده که اغلب بازیکنان سن مجاز حضور در جام جهانی را نداشته اند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.