Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
آقای رویانیان! بجای دیگران خودت جوابم رابده - شبکه نیوز
آدینه، 27 مهر 97 ساعت 12:17 ق.ظ / Fri, 2018 October 19

- ورزشی - آقای رویانیان! بجای دیگران خودت جوابم رابده

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

آقای رویانیان! بجای دیگران خودت جوابم رابده

تاریخ 09 آذر 1392 ساعت 17:24:26
کد خبر: 040386
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای رویانیان به جای دیگران خودت در مورد طلبم از باشگاه پرسپولیس جوابم را بده.
آقای رویانیان! بجای دیگران خودت جوابم رابده

 

به گزارش شبکه نیوز،افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات محمود سالارکیا ، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس به او بدهی ندارد، اظهار داشت: آقای رویانیان به عنوان یک رفیق قدیمی از شما می‌خواهم اگر پاسخی به گفته‌هایم دارید، خودتان اظهار نظر کنید. آیا به یاد دارید که یک روز به شرافتت قسم خوردی و گفتی کارت را درست می‌کنم، پس حالا هم بهتر است که جوابم را خودت بدهی. من خودم شرکت، کارمند و وکیل دارم. اگر قرار است وکیل باشگاه شما جواب مرا بدهد من هم وکیلم را مامور می‌کنم تا همه چیز را پیگیری کند.

 

 

پیروانی ادامه داد: آقای رویانیان گفتی پول مفت ندارم به کسی بدهم. اما این را به شما می‌گویم شهرت مفتی که الان به دست آوردی از صدقه سری من و امثال من پیشکسوت است. البته خیلی حرفها هست که راجع به پرسپولیس بزنم چون شما با من درد و دل کردی ولی الان این کار را نمی‌کنم.

 

 

 

وی خاطر نشان کرد: یادت هست تا ۲ شب به خاطر برخی مشکلات به من زنگ می‌زدی و می‌گفتی به نفع پرسپولیس مصاحبه و حمایت کن چون در بحرانیم؛ من همان پیروانی هستم.اگر هم الان ادعایی برای دریافت پولم کردم به خاطر این است که ممنوع الخروج شدم. امیدوارم که وجدان شما راحت باشد. من برای پرسپولیس زحمت کشیده‌ام، پیشکسوت شده‌ام اما به خاطر پولی که نگرفتم ممنوع الخروج شدم اما از شما می‌خواهم جواب من را خود شما بدهید.

 

 

 

وی در پایان یاد آور شد: وکیل شما گفته اسناد و مدارکی برای طلب پیروانی نداریم و به او بدهکار نیستیم. خیلی ممنوع بدهکار هم شده‌ایم این خیلی می‌تواند جالب باشد، اما ای کاش خودتان جواب من را بدهید نه فرد دیگر./فارس

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.