Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
چرا نکونام از استقلال رفت؟! - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:38 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- ورزشی - چرا نکونام از استقلال رفت؟!

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

چرا نکونام از استقلال رفت؟!

تاریخ 23 دی 1392 ساعت 12:32:23
کد خبر: 041954
پاسخ به دلیل جدایی هافبک میانی استقلال که با پیشنهاداتی از چهار کشور روبه رو است، همچنان مسئله اصلی این جدایی محسوب می شود.

 

 

 

جواد نکونام پس از پروسه‌ای تقریبا ده روزه سرانجام دیروز پس از جلسه‌ای شش ساعته با حضور اکثریت مسئولان باشگاه استقلال رضایت نامه‌اش را دریافت کرد و از جمع آبی پوشان جدا شد. این هافبک ملی پوش استقلال که علیرضا منصوریان سابقا از او به عنوان اولین کاپیتان استقلالی تیم ملی در جام جهانی یاد کرده بود، نتوانست به کار با آبی پوشان ادامه دهد و دلیل جدایی این بازیکن همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

 

از گوشه و کنار اخبار ضد و نقیضی از دلیل جدایی کاپیتان تیم ملی شنیده میشود. از اختلاف با یکی از نزدیکان باشگاه استقلال تا خود سرمربی این تیم و اردوهای تیم ملی پس از 20 فروردین و حتی عدم رعایت احترام مورد نظر این بازیکن در استقلال و ... می‌توان دلایلی شمرد که از جدایی این بازیکن خبر می‌دهد.

 

 

پاسخ به این سوال که دلیل اصلی جدایی این بازیکن هرچه که هست شاید در آینده‌ای نه چندان دور مشخص شود. آنچه فعلا مشخص است، تناقض میان گفته‌های مسئولان استقلال است. علی نظری جویباری پس از جلسه شش ساعته نکونام ابتدا مدعی شد که نکونام گفته اگر رضایت نامه‌اش صادر نشود، حاضر است در خانه بنشیند و بازی نکند و تنها چند جمله جلوتر مدعی شده که نکونام گفته حاضر است بخاطر قلعه نویی در استقلال بازی کند. از همه عجیب‌تر آنجاست که نکونام در جمع خبرنگاران اظهار نظر نخست نظری جویباری را تکذیب کرده است.

 

 

 

کاپیتان تیم ملی در شرایطی از استقلال جدا می‌شود که از چهار کشور چین، قطر، ترکیه و کویت پیشنهاداتی دارد و در صورت پیوستن به یک باشگاه باید 20 درصد از قراردادش را به استقلال بدهد. در پاسخ به این سوال که آیا استقلال از جدایی نکونام متضرر می شود یا نه، باید کمی صبر کرد. در وضعیت فعلی این بازیکن چیزی که مسلم است، این است که یک ابهام بزرگ در ماجرای او وجود دارد و باید با امیر قلعه نویی همکلام شویم و بگوییم که هنوز ما هم نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است.

 

 

 

تنها چیزی که در این ماجرا ثابت به نظر می‌رسد این است که بازی کردن نکونام در کویت و قطر هیچ فایده مثبتی برای او و نقش مهمش در تیم ملی نخواهد داشت و تنها به لحاظ مالی او و استقلال صاحب منفعتی می‌شوند که در قیاس منافع ملی، این پول ارزش چندانی نخواهد داشت.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.