Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
ورودی های استقلال 93 - شبکه نیوز
چهار شنبه، 30 خرداد 97 ساعت 04:27 ق.ظ / Wed, 2018 June 20

- ورزشی - ورودی های استقلال 93

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

ورودی های استقلال 93

تاریخ 29 اردیبهشت 1393 ساعت 19:43:27
کد خبر: 045064
انتخاب بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل جدید استقلال، بهترین خبر ممکن برای امیر قلعه نویی بود. مربی که به واسطه نتایجش در چند سال گذشته، همیشه نازش خریدار داشته و توافق با تیم های خواهانش را به روز آخر موکول می کرد.

انتخاب بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل جدید استقلال، بهترین خبر ممکن برای امیر قلعه نویی بود. مربی که به واسطه نتایجش در چند سال گذشته، همیشه نازش خریدار داشته و توافق با تیم های خواهانش را به روز آخر موکول می کرد.

 

روزنامه هفت صبح: انتخاب بهرام افشارزاده به عنوان مدیرعامل جدید استقلال، بهترین خبر ممکن برای امیر قلعه نویی بود. مربی که به واسطه نتایجش در چند سال گذشته، همیشه نازش خریدار داشته و توافق با تیم های خواهانش را به روز آخر موکول می کرد، امسال نتایج خوبی با استقلال نگرفت تا برخلاف همیشه، این بار خودش برای ماندن در استقلال چراغ سبز نشان دهد و بگوید که اگر او را بخواهند، حاضر است در این تیم بماند.

 

حالا با رفتن علی فتح الله زاده و آمدن بهرام افشارزاده، امیر دلش را به حمایت مدیری خوش کرده که رفاقت قدیمی با او دارد و قطعا از برنامه هایش حمایت می کند؛ به همین دلیل بود که امیر بعد از قطعی شدن مدیرعاملی افشارزاده به یکسری از بازیکنان تیمش پیغام داد که با تیم دیگری مذاکره نکنند چرا که برای استقلال 93 به آنها نیاز دارد.

 

امیر که می خواهد برای فصل بعد تیم جوانی را به لیگ بفرستد، هر چهار ملی پوش تیمش را در لیست نفرات مد نظرش قرار داده اما این بازیکنان به دو دلیل فعلا علاقه ای به تمدید قرارداد با استقلال ندارند. از طرفی آندو، بیک زاده، خسرو و صادقی هنوز از استقلال طلب دارند و می خواهند اول پولشان را بگیرند و بعد پای میز مذاکره بنشینند.

 

از طرف دیگر آنها امیدوارند به واسطه حضور در جام جهانی پیشنهادهای بهتری نصیبشان شود و نمی خواهند با حضور در استقلال، فرصت بازی در باشگاه های بزرگ دیگر را از دست بدهند.

 

امیر به جز این چهار بازیکن، نفراتی مثل رحمتی، عمران زاده، قاضی و برهانی را هم مد نظر دارد اما جدا از این نفرات، نام یکسری بازیکن دیگر هم در فهرست سرمربی استقلال دیده می شود. دیروز در سایت های هواداری منتسب به استقلال نام چهار بازیکن جدید به عنوان نفراتی که امیر روی آنها نظر دارد، مطرح شد:

 

1- کریم انصاری فر

 

با اینکه گفته می شود او در صورت نداشتن پیشنهاد از باشگاه های اروپایی، امسال به پرسپولیس برمی گردد تا زیر نظر دایی بازی کند اما چند روزی است که نزدیکان امیر از وجود نام این بازیکن در فهرست گزینه های قلعه نویی خبر داده اند. پارسال هم در مقطعی شایعه حضور انصاری فر در استقلال به گوش می رسید که البته نتیجه ای نداشت.

 

2- وریا غفوری

 

مدافع راست نفت تهران با آن گل فوق العاده اش به استقلال مدت هاست که چشم امیر را گرفته. غفوری که سابقه بازی در کنار خسرو حیدری را هم دارد، ضمن تایید پیشنهاد استقلال گفته که اگر او کنار خسرو باشد، جناح راست این تیم را تبدیل به نقطه قوت استقلال می کند.

 

گزینه اول قلعه نویی برای بازی در سمت راست خط دفاعی، غفوری است اما در صورتی که او به پیشنهاد سپاهان پاسخ مثبت دهد، آن وقت علی حمودی و بعد از آن میلاد فخرالدینی باید در مورد پیشنهاد استقلال فکر کنند.

 

3- مهرداد جماعتی

 

نه علیرضا نیکبخت واحدی و نه پژمان نوری نتوانستند در دفاع چپ عملکرد خوبی داشته باشند. هاشم بیک زاده هم که داستانش فرق می کند و امیر نمی داند که او را می تواند باز هم در استقلال داشته باشد یا نه. به همین دلیل جذب یک دفاع چپ مطمئن یکی از اولویت های سرمربی استقلال است. گزینه اول او برای این پست، مهرداد جماعتی، دفاع چپ فولاد خوزستان است که بعد از خط خوردن از فهرست تیم ملی شرایط روحی چندان خوبی ندارد.

 

4- امید ابراهیمی

 

بازیکنی که توسط امیر قلعه نویی به فوتبال ایران معرفی شد، حالا در نزدیکی تیم مربی محبوبش قرار گرفته. در شرایطی که احتمال ماندن آندو و ساموئل در استقلال 93 بسیار کم است، قلعه نویی قطعا روی یک هافبک دفاعی قدرتمند حساب راز کرده.

 

هافبک سپاهان یکی از نفراتی است که طی یکی دو سال گذشته، همیشه شایعه حضورش در استقلال به گوش می رسیده ولی این بار ماجرا جدی تر از گذشته است و امیر می خواهد هر طور شده شاگردش در سپاهان را به تهران بیاورد. البته او در این راه یک رقیب جدی به نام پرسپولیس دارد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.