Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
معرفی دکتر سجادی نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور - شبکه نیوز
یک شنبه، 06 خرداد 97 ساعت 04:23 ب.ظ / Sun, 2018 May 27

- ورزشی - معرفی دکتر سجادی نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

معرفی دکتر سجادی نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور

تاریخ 30 خرداد 1390 ساعت 04:30:00
کد خبر: 004566
شبکه نیوز: معرفی دکتر سجادی از سوی رییس جمهور به عنوان وزیر ورزش نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور محسوب میشود
معرفی دکتر سجادی نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور
مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی گفت : معرفی دکتر سجادی از سوی رییس جمهور به عنوان وزیر ورزش و جوانان ، نقطه عطفی در تاریخ ورزش کشور محسوب میشود.

سید محمد شروین اسبقیان در ادامه بیان داشت : دکتر سجادی فرزندی از نسل انقلاب ، قهرمان بلند آوازه دوومیدانی و متخصص در حوزه ورزش است.

وی افزود : در طول 32 سال بعد از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی کارهای اساسی و زیربنایی در ورزش کشور صورت گرفته است و هرچند که دارای نقاظ ضعف هم بوده ایم ولی آنچه که ورزش کشور را متمایز از دوره های قبل می کند تلاشهای صورت گرفته در دولتهای نهم و دهم در عرصه ورزش قهرمانی ، همگانی و خصوصا افزایش سرانه فضاهای ورزشی است.

مدیر کل تربیت بدنی آذربایجانشرقی با اشاره به افتخارات درخشان ورزش ایران اسلامی در رقابتهای گوانگ ژو افزود : خلق حماسه بزرگ ورزشکاران ایران اسلامی در رقابتهای بازیهای آسیایی 2010 گوانگ ژو نشان از توجه ویژه دولت دکتر احمدی نژاد به ورزش بود و قطعا با حضور دکتر سجادی نه تنها این موفقیت ها استمرار خواهد داشت بلکه با یک تفکر کاملا ورزشی و حرکتی جهاد گونه به موفقیت های ارزشمند تری ورزش کشور دست پیدا خواهید یافت.

سید محمد شروین اسبقیان پس از عدم حضور دکتر سعیدلو در پست وزارت ورزش و جوانان ، دکتر حمید سجادی را بهترین گزینه برای وزارت ورزش و جوانان کشور دانست.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.