Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اروگوئه و کاستاریکا صعود کردند و انگلستان و ایتالیا حذف شدند - شبکه نیوز
یک شنبه، 25 آذر 97 ساعت 02:12 ق.ظ / Sun, 2018 December 16

- ورزشی - اروگوئه و کاستاریکا صعود کردند و انگلستان و ایتالیا حذف شدند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

اروگوئه و کاستاریکا صعود کردند و انگلستان و ایتالیا حذف شدند

تاریخ 03 تیر 1393 ساعت 21:50:31
کد خبر: 045745
گروهی که به دلیل حضور ایتالیا و انگلستان به گروه «مرگ» معروف شده بود با در قربانی بزرگ داشت. انگلستان و ایتالیا! بزرگان اروپایی در برابر ستاره‌های فوتبال آمریکای جنوبی و مرکزی سر تعظیم فرود آوردند تا کاستاریکا و اروگوئه راهی دور بعدی جام‌جهانی شوند.
اروگوئه و کاستاریکا صعود کردند و انگلستان و ایتالیا حذف شدند

 

ایتالیایی ۲۰۱۴ هیچ نشانی از تیم زیبایی که سال‌ها از هواداران فوتبال دل ربوده بود نداشت و برا همین هم به راحتی در برابر اروگوئه سرکش و یاغی اسکارتابارز شکست می‌خورد تا بعد از پایان دور گروهی راهی ایتالیا شود و ادامه جام را از خانه پیگیری کند. گروه مرگ یک ستاره بزرگ داشت و آن کاستاریکای جوانی بود که در ابتدا کسی روی آن حسابی باز نمی‌کرد و در پایان با کسب هفت امتیاز به عنوان صدر نشین راهی دور بعد شد. اروگوئه هم به موقع خودش را جمع و جور کرد و به با کسب امتیاز برابر انگلستان و ایتالیا راهی دور بعد رقابت‌ها شد.
 
 
ایتالیا باید راهی برای کنترل مهاجم گلزن اروگوئه، لوییس سوارس در بازی امشب در دوناس آره‌نا در ناتال پیدا کند اگر می‌خواهد در دوئل صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی برنده باشد. اروگوئه که چهار سال پیش تا نیمه‌نهایی جام جهانی پیش رفته، با روحیه‌ای بالا از دو گل پیروزی بخش مهاجم لیورپول به انگلیس که تلخی باخت یک-3 به شگفتی ساز گروه D، کاستاریکا، را زدود، به مصاف ایتالیا می‌رود. 
 
به گزارش تابناک، ایتالیا نیز که با چهار قهرمانی پشت سر برزیل در رده‌بندی تیم‌های پرافتخار جام جهانی قرار دارد، با یک گل طعم تلخ شکست مقابل کاستاریکا را چشیده اما در بازی امشب فقط یک تساوی می‌خواهد در حالی که اروگوئه، دارنده دو قهرمانی جهان، به دلیل تفاضل گل کمتر چاره‌ای جز پیروزی ندارد.  اگر تنها یک تیم وجود داشته باشد که بتواند جلوی یک ماشین گلزنی را بگیرد ایتالیا است اما این تیم باید در بهترین شرایط باشد تا سوارس و زوجش در خط حمله اروگوئه، ادینسون کاوانی، را مهار کند. 
 
 
چزاره پراندلی مربی ایتالیا به احتمال زیاد باید در تیم خود تغییراتی ایجاد کند چون هافبک دفاعی‌اش، دانیله دروسی دچار مصدومیت پا شده و ممکن است بازی نکند. این مربی که بعد از پیروزی برابر انگلیس به خاطر استفاده از سیستم 1-4-1-4 مورد تحسین قرار گرفت و در پی باخت مقابل کاستاریکا به دلیل همین تاکتیک از او انتقاد شد، شاید برای بازی با اروگوئه به سیستم 2-5-3 رو بیاورد که در این صورت ماریو بالوتلی در خط حمله می‌ماند و چیرو ایموبیله که آماده و روی فرم است کنار او قرار می‌گیرد و با توجه به اینکه این زوج تا به حال کنار هم قرار نگرفته‌اند، ریسک بزرگی است.  سوارس با وجود جراحی زانو قبل از شروع تورنمنت محکوم به آمادگی برای این بازی است و دیگو لوگانو کاپیتان تیم هم شاید به دلیل مصدومیت نتواند بازی کند، اسکار تابارس احتمالا با همان ترکیب دیدار با انگلیس بازی می‌کند. او امیدوار به بازی درخشان و پرانرژی آلوارو گونزالس و نیکلاس لودیرو در وسط زمین است که بعد از باخت به کاستاریکا در ترکیب اصلی تیم قرار گرفتند.
 
گزارش بازی:
 
۰۰:۰۰  با سوت رودریگز مکزیکی بازیکنان ایتالیا حساس‌ترین بازی گروه D را آغاز کردند.
 
۰۷:۰۰  ضربه آزادی که برای اروگوئه بدست آمده اما توپ ارسالی در دستان بوفون آرام می‌گیرد.
 
۱۲:۰۰  ضربه محکم پیرلو خیلی نامطمئن توسط موسلزا دفع می‌شود تا ایتالیا صاحب یک ضربه کرنر شود.
 
۱۹:۰۰  کاوانی در مان مدافعان ایتالیایی راه به جایی نمی‌برد تا ضربه دروازه برای ایتالیا اعلام شود.
 
۲۲:۰۰  ماریو بالوتلی با کارت زرد رودریگز جریمه می‌شود تا در صورت صعود بازی بعدی ایتالیا را از دست بدهد.
 
۲۷:۰۰  بالوتلی در محوطه جریمه روی حرکت خوب وراتی صاحب موقعیت مناسبی می‌شود اما ضربه او بی دقت است و راهی به دروازه اروگوئه ندارد.
 
۲۹:۰۰  وراتی به خوبی لوئیس سورارس را در محوطه جریمه ایتالیا کنترل می‌کند تا مهاجم زهردار اروگوئه راه به جایی نبرد.
 
 
۳۲:۰۰  همکاری خوب کاوانی و سوارس یک موقعیت عالی را برای ار.گوئه ایجاد می‌کند اما این بوفون است که توپ را از آن خود می‌کند.
 
پایان نیمه نخست بازی با تساوی بدون گل، با این نتیجه اروگوئه از جام حذف شده است.

۴۶:۰۰  پراندلی اولین تعویض خود را بین دو نیمه انجام می دهد. بالوتلی از بازی بیرون می رود و مارکو پارولو وارد میدان می شود.  اروگوئه هم یک تعویض انجام می دهد. مکسی پریرا به جای لودیرو وارد میدان می شود.
 
۵۷:۰۰  سوآرس یک موقعیت تک به تک را از دست می‌دهد.
 
۵۹:۰۰  مارکیزیو بازیکن شماره هشت ایتالیا به دلیل خطا روی ریوس با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج می‌شود تا ایتالیا نیم ساعت ده نفره برابر اروگوئه قرار گیرد.
 
۶۲:۰۰  
تعویض دوم برای اروگوئه...استیوانی به جای پریرا وارد میدان می شود.

۶۴:۰۰ بوفون یک مصاف تقریبا تک به تک دیگر را از سوارس می‌برد تا دروازه ایتالیا همچنان بسته باشد.
 
۷۱:۰۰  تعویض دوم برای پراندلی...کاسانو به جای ایموبیله وارد زمین می شود. 
 
۷۹:۰۰  سوارس یک بار دیگر در زمین مسابقه بازیکن حریف را گاز گرفت.  کیلینی بازیکنی بود که بعد از ایجاد مزاحمت برای سوارس شانه‌اش هدف دندان‌های سوارس قرار گرفت. البته علی‌رغم اعتراض‌های فراوانی کیلینی داور اعتقادی به خطا نداشت.
 
۸۱:۰۰  دقایقی بعد از جنجال سوآرس کاپیتان گودین روی یک ضربه کرنر دروازه ایتالیا را باز می‌‌کند تا لاجوردی پوشان در آستانه حذف قرار گیرند.
 
۸۵:۰۰  کاشته دیدنی پیرلو با دخالت مپسلرا به کرنر رفت.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.