Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
در خانه كشتي جا براي همه نيست - شبکه نیوز
چهار شنبه، 21 آذر 97 ساعت 04:21 ب.ظ / Wed, 2018 December 12

- ورزشی - در خانه كشتي جا براي همه نيست

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

در خانه كشتي جا براي همه نيست

تاریخ 14 تیر 1390 ساعت 03:30:00
کد خبر: 004686
شبکه نیوز: اگر فدراسیون کشتی با مشکلات مالی دست به گریبان نبود، می‌توانست اردوها را به شکل مطلوب‌تری برگزار کند
در خانه كشتي جا براي همه نيست  

خبرگزاری فارس: با توجه به حضور همزمان 4 تیم از تیم‌های ملی کشتی در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان در رشته‌های آزاد و فرنگی به نظر می‌رسد که جا و زمان کافی برای تمرین تمام تیم‌ها در سالن‌های کشتی وجود ندارد.

 با توجه به اینکه در حال حاضر تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان در خانه کشتی تمرینات خود را پیگیری می‌کند و تا 16 تیرماه و زمان حضور در جایزه بزرگ باکو در اردو خواهند بود و از طرفی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان نیز اردوهای آمادگی خود را از مجموعه ورزشی عصر انقلاب شهریار به دلیل مشکلات موجود در این مجموعه به خانه کشتی منتقل کرده‌اند و تا زمان اعزام به مسابقات قهرمانی جوانان جهان در رومانی که 4 تا 9 مرداد ماه در بخارست برگزار می‌شود، در این مکان حضور خواهند داشت، به نظر می‌رسد که دیگر جا و زمانی برای تمرین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان باقی نمی‌ماند.

پس از رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که هشتم و نهم تیرماه در ساری برگزار ‌شد، اردوی این تیم نیز از 11 تیرماه در خانه کشتی آغاز شده است. با توجه به شرایط موجود بحث برگزاری اردوی آزادکاران در مجموعه ورزشی انقلاب مطرح شد که محمد بنا قبلا آن را طرح کرده بود، اما ظاهرا به دلیل آماده نبودن خوابگاه‌های این مجموعه باز هم این موضوع منتفی شد تا اینکه مسئولان فدراسیون کشتی به فکر انتقال اردوی این تیم به خارج از تهران افتادند.

از طرفی غلامرضا محمدی و همکارانش صلاح دیدند تا پس از ناکامی در انتقال اردو به مجموعه ورزشی انقلاب بعد از یک هفته حضور در خانه کشتی اردوی خود را به یکی از استان‌های خوش آب‌وهوا که شرایط مناسبی برای برگزاری اردو دارد، منتقل کنند که خرم‌آباد انتخاب شد. به نظر می‌رسد دلیل اصلی این انتقال علاوه بر تغییر در ذائقه اردونشینان، نبود زمان کافی برای انجام تمرینات و تداخل برنامه‌ تیم‌ها باشد.

با توجه به اینکه هر کدام از تیم‌های حاضر در اردو 2 جلسه تمرینی را در روز برگزار می‌کنند و هر جلسه تمرینی چیزی حدود 2 ساعت وقت می‌گیرد به نظر می رسد کادر فنی تیم‌ها برای برنامه‌ریزی مطلوب به منظور برگزاری تمرینات‌شان مشکل دارند. به طوری‌که وقتی با مربیان تیم‌های رده‌های سنی مختلف درمورد ساعت برگزاری تمرینات تماس می‌گیریم از ساعت تمرین فردای خود خبر ندارند و باید بعد از هماهنگی با سایر تیم‌ها زمان را اعلام کنند.

محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از برگزاری مرحله بعدی اردوی این تیم که از 25 تیرماه در مجموعه ورزشی انقلاب خبر داد که مؤید این مطلب است.
شاید با توجه به شرایط موجود اگر فدراسیون کشتی با مشکلات مالی دست به گریبان نبود، می‌توانست اردوها را به شکل مطلوب‌تری برگزار کند و زودتر از این اردوها به خارج از تهران و مکان‌های مد نظر مربیان منتقل می‌شد.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.