Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
انتقاد تیموریان از مسئولان استقلال - شبکه نیوز
دو شنبه، 28 خرداد 97 ساعت 12:06 ب.ظ / Mon, 2018 June 18

- ورزشی - انتقاد تیموریان از مسئولان استقلال

اخبار امروز
استان‌ها
پربازدیدها
تبلیغات

انتقاد تیموریان از مسئولان استقلال

تاریخ 03 آذر 1393 ساعت 16:40:39
منبع: mehrnews
کد خبر: 047671
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال از اعضای هیات مدیره این باشگاه انتقاد کرد و گفت: ظاهرا اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با خودشان هم هماهنگ نیستند.

انتقاد تیموریان از مسئولان استقلال

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال از اعضای هیات مدیره این باشگاه انتقاد کرد و گفت: ظاهرا اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با خودشان هم هماهنگ نیستند.

سرژیک تیموریان، پیشکسوت باشگاه استقلال و برادر هافبک تیم ملی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: آقای معینی مصاحبه خوبی انجام ندادند. ایشان که می گوید «نمی دانم چرا کی‌روش از آندرانیک حمایت می کند»، مثل اینکه نمی داند کی‌روش دستیار فرگوسن بوده و با پرتغال قهرمان جهان شده است. با این وجود، حتی از سرمربی تیم خودش هم انتقاد می کند چرا که این اواخر امیر قلعه‌نویی، آندرانیک را فیکس کرده است.

بازیکن سابق استقلال در ادامه افزود: نمی دانم در باشگاه استقلال چند نفر تصمیم می گیرند. خود اعضای هیات مدیره و مدیرعامل می دانند که برای استقلالی ماندن، آندو چقدر به آنها تخفیف داده و از چه پیشنهادی گذشته است. نهایتا قرارداد مشخصی بسته شده، اما حالا از همان باشگاه می گویند مبلغ آن قرارداد زیاد است؟! خودشان هم انگار با خودشان هماهنگ نیستند و تکلیف خودشان را نمی دانند. اگر این مبلغ زیاد بود، چرا قرارداد را منعقد کردید؟ اگر کافی بود، چرا حالا این حرف را می گویید؟

سرژیک تیموریان در ادامه افزود: آندو در دربی فوق العاده عمل کرد و مثل برخی از درگیری ها فرار نکرد. این را نه من، که هر کسی فوتبال را بفهمد، به آن اذعان خواهد داشت. نمی دانم چطور شده که یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه چنین حرفی می زند، اصلا مگر عضو هیات مدیره می‌تواند مستقیما طی مصاحبه ای با عبور از سرمربی، بحث فنی کند؟

وی در پایان اینگونه ادامه داد: آندو را در شرایط سختی قرار داده اند. او یک استقلالی واقعی است، مثل من، مثل پدر خدا بیامرزم و تمام خانواده ام. به همین دلیل است که صبر کرده، اما با این وضعیت نمی دانم تا کجا می تواند صبر داشته باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.