Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
امارات درحدی نیست که خطری برای ما ایجاد کند - شبکه نیوز
پنج شنبه، 26 مهر 97 ساعت 11:24 ق.ظ / Thu, 2018 October 18

- ورزشی - امارات درحدی نیست که خطری برای ما ایجاد کند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
حقیقی باید با فکرتر عمل کند

امارات درحدی نیست که خطری برای ما ایجاد کند

تاریخ 27 دی 1393 ساعت 16:59:41
کد خبر: 047968
شبکه نیوز / به نظر من تیم ملی خوب و سنجیده بازی کردو درنهایت به آنچه که مخاست دست یافت و 3 امتیاز رابرای خود کرد / پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی در دو دیدار گذشته خود در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پرقدرت و باصلابت ظاهر شد.
امارات درحدی نیست که خطری برای ما ایجاد کند

 

 

به نظر من تیم ملی خوب و سنجیده بازی کردو درنهایت به آنچه که مخاست دست یافت و 3 امتیاز رابرای خود کرد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی در دو دیدار گذشته خود در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پرقدرت و باصلابت ظاهر شد.

شبکه نیوز / بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به بازی تیم ملی مقابل قطر که با پیروزی یک برصفر تیم ملی انجامید، بیان داشت: به نظر من تیم ملی خوب و سنجیده بازی کرد و در نهایت به آنچه که می‌خواست دست یافت و 3 امتیاز را کسب کرد.


وی ادامه داد: خوشبختانه شرایط بازیکنان تیم‌ملی روز به روز هم بهتر می‌شود و می‌توان گفت 3 بازی دور مقدماتی برای تیم‌ملی، حکم دیدارهای‌تدارکاتی را دارد. ایران که بازی تدارکاتی نداشت با انجام این 3 بازی خود را برای بازی‌های مراحل بالاتر آماده‌ می‌کند.


این پیشکسوت فوتبال تاکید کرد: به نظرم با روندی که طی می‌شود ملی‌پوشان دارند به هارمونی و هماهنگی لازم می‌رسند، ان‌شاالله امارات را هم مثل بحرین و قطر شکست می‌دهیم، چراکه امارات بالاتر از آن دو تیم نیست، یعنی نمی‌تواند برابر تیم ملی کشورمان قد علم کند.وی تاکیدکرد: امارات تیم خوبی است، اما برگ‌برنده ایران یکدل‌بودن آن است و همین یک‌دلی باعث خواهد شد تیم ملی در مراحل بالاتر هم خوب ظاهر شود. به نظرم تیم ملی می‌تواند تا جمع 4 تیم نهایی بالا بیایید و حتی در 2 بازی نیمه‌نهایی و فینال با حماسه‌ای دیگری  که بازیکنان تیم ملی رقم بزنند عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.


غلامپور افزود: رسیدن به این مهم دست یافتنی است، چراکه ما مربی‌بزرگی همچون کی‌روش داریم که شرایط بازیکنان را درک می‌کند و کمک خواهد کرد تا عنوان شایسته‌ای به دست بیاوریم.


دروازه‌بان سابق تیم‌ ملی درخصوص عملکرد علیرضا حقیقی در درون دروازه تیم ملی گفت: هم حقیقی و هم خط دفاعی تیم ملی عملکرد قابل‌قبولی داشتند. حقیقی هم درون‌دروازه نشان داد به آن شش‌دانگی خود برگشته و این موضوع را حداقل در 2 بازی گذشته خود نشان داده، البته یک صحنه در بازی با بحرین روی مهاجم حریف شیطنت کرد که نشان می‌دهد باید با فکرتر و پخته‌تر عمل کند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پایان بیان داشت: ان‌شاالله امسال قهرمانی جام ملت‌ها برای کشورمان باشد که افتخارش برای همه ایرانی‌ها خواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.