Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabaken/domains/shabakenews.com/public_html/libraries/Helper.php on line 366
اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند - شبکه نیوز
سه شنبه، 01 آبان 97 ساعت 11:52 ق.ظ / Tue, 2018 October 23

- ورزشی - اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
از روزی که قهرمان شدیم آب خوش از گلویمان پائین نرفت

اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند

تاریخ 03 اردیبهشت 1394 ساعت 19:56:48
کد خبر: 048751
شبکه نیوز / سر مربی استقلال گفت: تا آخرین روز برای قهرمانی تلاش می کنیم و این بازی هم یکی از کلید‌های قهرمانی است.خبرگزاری فارس: قلعه‌نویی: اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند/تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش می کنیم.
 اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند


قلعه‌نویی: اگر درخشان جای برانکو بود اعدامش می کردند/تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش می کنیم

 

شبکه نیوز / امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و پدیده ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت هوادار استقلال گفت: در این چند هفته که بازی‌ها را تماشا می‌کنم انصافا مستحق باخت نبوده‌ایم و نتایجی که گرفته‌ایم باید خیلی بهتر می‌بود.پدیده تیم بسیار خوبی است و مربی خوبی دارد اما ما در 2 سال گذشته و بخصوص امسال تمامی نفرات خودمان را نداشتیم.

وی افزود: خسرو حیدری برگشته و میلاد فخرالدینی محروم است. بازیکنان من هفته گذشته واقعا تمرینات بسیار خوبی انجام دادند و امیدوارم فردا 3 امتیاز را بگیریم. وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم‌تان می‌تواند قهرمان شود یا خیر گفت: ما تا آخرین لحظه باید بجنگیم و روز گذشته هم به بازیکنان خسته نباشید گفتم و این مسابقه هم می‌تواند یکی از کلیدهای قهرمانی باشد. وی تاکید کرد: یعقوب کریمی را به دلیل مصدومیت نداریم و به قول یک بزرگی از روزی که قهرمان شدیم آب خوش از گلویمان پایین نرفت.

سرمربی تیم استقلال در خصوص نتیجه نگرفتن تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: البته این موضوع به من ارتباطی ندارد ولی برخی از قلم‌ به دستان باعث شدند فوتبال ما به این حال و روز بیفتد مثلا برانکو مربی خوبی است ولی پرسپولیس 3 گل خورده و حالا به او حمله می‌کنند.من سه روز در برلین با برانکو بودم و انصافا او مربی خوبی است. من سال گذشته هم گفتم کشورهای عربی برای بازیکنان خود میلیون‌ها دلار خرج می‌کنند.سوال من این است چرا ما چنین هزینه‌هایی را انجام نمی‌دهیم مثلا ما برای یک مسابقه باید چند پرواز را عوض کنیم.

 

قلعه‌نویی تاکید کرد: مثلاً اگر رسانه ملی به موقع به تعهداتش در قبال سازمان لیگ عمل کند مطمئنا فوتبال ما پیشرفت می‌کند. 10 سال پیش گفتم زمین‌های ما به درد فوتبال نمی‌خورد ولی آقایان عمروعاصی گفتند من می‌خواهم ایراد بگیرند.

قلعه‌نویی تاکید کرد از فوتبال حمایت درست و حسابی نمی‌شود و فوتبال شده است خار چشم برخی آقایان، خود من 7ماه است یک ریال نگرفته‌ام همین حالا می‌گویم سال گذشته 1 میلیارد و 300 میلیون قرار داد بستم ولی خیلی از آن را طلب‌کار هستم حتی به بازیکنانمان 7 ماه است پول نداده‌ایم و از دوستانم برای بازیکنان سکه گرفته‌ام.

 

سرمربی استقلال تاکید کرد در فوتبال اروپا آنها حق پخش دارند ولی در اینجا قانون اساسی ما اجازه نمی‌دهند باشگاه‌ها حق پخش داشته باشند مثلا همین عمروعاصی‌ها اگر حمید درخشان روی نیمکت پرسپولیس بود در میدان آزادی اعدامش می‌کردند هدف این آقایان خار کردن ایران و ایرانی است دیدید دراین چند مدت چه شوهایی را اجرا کردند و چه نظرسنجی‌های انجام شد.

وی افزود: در این مدت چیزی که در شان و شخصیت خودشان و خانواده‌شان بود به من نسبت می‌دادند پرسپولیس روز گذشته باخته ولی نه برانکو مقصر است و نه بازیکنان وقتی بازیکن پولش را نگیرد همین اتفاقات رخ می‌دهد اگر به قشنگی‌های فوتبال نگاه کنیم انصافا از آن لذت می‌بریم به اعتقاد من باشگاه‌های آسیا خیلی راحت‌تر از لیگ است.

 

من در بازی استقلال و الشباب دقیقه 80 می‌خواستم تعویض کنم و نیمکتم را دیدم ولی کسی روی نیمکت نبود همین تیمی که مقابل پرسپولیس بازی کرد یک بازیکنش به اندازه بودجه کل باشگاه پرسپولیس بود متاسفانه یکسری از افراد قلم به دست هستند و باعث شدند فوتبال ما به این حال و روز بیفتد و همه این افراد را می‌شناسند.

سر مربی استقلال در پایان نشست خبری وقتی علیرضا مرزبان را دید خطاب به خبرنگاران گفت: ما چند روز در مشهد بودیم که دوستان ما در باشگاه پدیده نهایت همکاری را با ما انجام دادند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.