Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
پیام صادقیان استقلالی می شود؟ - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 05:23 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - پیام صادقیان استقلالی می شود؟

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات
محسن مسلمان، پیام را استقلالی می کند!

پیام صادقیان استقلالی می شود؟

تاریخ 03 تیر 1394 ساعت 18:00:06
منبع: 90
کد خبر: 049328
شبکه نیوز/ هافبک جنجالی فصل گذشته پرسپولیس که روز گذشته با اعلام رسمی برانکو ایوانکویچ از این تیم جدا شد، و حالا امروز شنیده شد که صادقیان مدنظر استقلالی ها و پرویز مظلومی است/ رفتنش به استقلال می تواند یادآور کار بازیکنانی چون شاهرخ بیانی و احمدرضا عابدزاده و مهدی هاشمی نسب باشد که هر کدام با رفتن از تیم قبلی به تیم رقیب، یاغی لقب گرفتند.
پیام صادقیان استقلالی می شود؟

 

رفتنش به استقلال می تواند یادآور کار بازیکنانی چون شاهرخ بیانی و احمدرضا عابدزاده و مهدی هاشمی نسب باشد که هر کدام با رفتن از تیم قبلی به تیم رقیب، یاغی لقب گرفتند.

شایعه در شهر/ پیام صادقیان استقلالی می شود؟


شبکه نیوز / روزهای نقل و انتقالات، روزهای گمانه زنی و شایعات و البته شنیدن خبرهای غیر منتظره است.

برخی خبرنگاران نزدیک به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حدود یکی دو ساعت پیش از یک نقل و انتقال عجیب صحبت کرده اند که باور کردنش کمی سخت است.

اینکه پیام صادقیان برای مذاکره به باشگاه استقلال خواهد رفت

همانطور که می دانید هافبک جنجالی فصل گذشته پرسپولیس که روز گذشته با اعلام رسمی برانکو ایوانکویچ از این تیم جدا شد، و حالا امروز شنیده شد که صادقیان مدنظر استقلالی ها و پرویز مظلومی است.


صادقیان که فصل قبل بیشتر درگیر حواشی شده بود تا فوتبال، نتوانست در لیست برانکو قرار گیرد تا این مربی کروات رسما نام وی را در لیست مازاد پرسپولیس قرار دهد و البته رفتنش به استقلال می تواند یادآور کار بازیکنانی چون شاهرخ بیانی و احمدرضا عابدزاده و مهدی هاشمی نسب باشد که هر کدام با رفتن از تیم قبلی به تیم رقیب، یاغی لقب گرفتند.


حالا اما طبق اخباری که رسیده قرار است صادقیان به همراه اکبر صادقی، به باشگاه استقلال بروند و البته ظاهرا زمان باشگاه رفتن این دو هنوز معلوم نیست.


هر چند هنوز خبر دقیقی در این خصوص اعلام نشده اما بعید هم نیست که صادقیان بخواهد با استقلالی ها مذاکره کند.  این در حالی است که طبق شنیده ها، باشگاه نفت تهران خواستار جذب پیام صادقیان است.خود پیام هم البته دوست دارد حتی با مذاکره هم پرسپولیسی ها را قلقلک بدهد.


محسن مسلمان هم یکی دیگر از بازیکنان مدنظر پرویز مظلومی است که البته دوست نزدیک صادقیان است و ممکن است در صورت توافق مسلمان با استقلال، وی پیام را استقلالی کند. باید منتظر روزهای آینده ماند، هر چند شایعه استقلالی شدن پیام هم می تواند باعث واکنشهای طرفداران استقلال هم بشود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.