Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/shabakenews/public_html/libraries/Helper.php on line 366
برانکو:پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است - شبکه نیوز
پنج شنبه، 22 آذر 97 ساعت 10:47 ق.ظ / Thu, 2018 December 13

- ورزشی - برانکو:پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است

اخبار امروز
استان‌ها
تبلیغات

برانکو:پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است

تاریخ 08 مرداد 1394 ساعت 14:10:00
منبع: irna
کد خبر: 049727
شبکه نیوز / سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: با احترامی که برای پدیده و سایرتیم ها قایل هستیم امسال پرسپولیس شانس نخست قهرمانی در لیگ برتر است
برانکو:پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است


شبکه نیوز / برانکو ایوانکوویچ روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم پدیده مشهد، گفت: امیدوارم با تلاش بازیکنان و رسانه ها امسال لیگ خوبی برگزار شود و هواداران از عملکرد تیم ها لذت ببرند.

 

 

وی ادامه داد: پیش از بازی نخست لیگ هیجان زده هستم و به خوبی می دانم اولین بازی لیگ آن هم زمانی که تیمت مدعی قهرمانی است و قرار است در خانه بازی کند بسیار خطرناک خواهد بود.

وی ادامه داد: با احترامی که برای پدیده قایلم پرسپولیس شانس نخست قهرمانی در لیگ است و ما در هر بازی فقط به سه امتیاز فکر می کنم و از هواداران هم می خواهیم ما را تنها نگذازند.

سرمربی پرسپولیس، گفت:متاسفانه دراین بازی تعداد زیادی ازبازیکنان خود را در اختیار نداریم اما بازیکنان جوان زیادی برای به میدان فرستادن دارم.

وی تصریح کرد: پرسپولیس بهترین هواداران دنیا را در اختیار دارد و قطعا آینده خوبی در انتظار این تیم است. به خوبی می دانیم پدیده به دنبال غافلگیر کردن ما است اما ما این اجازه را به آنها نخواهیم داد.

برانکو با اشاره به تیم پدیده، تصریح کرد: این تیم سرمربی و بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته و قطعا آنها دیگر به دنبال ماندن در لیگ نیستند و می خواهند جایگاه خود را در بالای جدول بدست بیاورند.

وی در مورد بن سون بازیکن جدید پرسپولیس، اظهار کرد: این بازیکن 40 بار برای تیم ملی هندوراس که 2 بار در جام جهانی حضور داشته بازی کرده است. انتظار ما از یک مهاجم گل زدن است و او باید برای ما بین 12 تا 15 گل در این فصل به ثمر برساند.

برانکو تاکید کرد: بن سون برای هماهنگی هرچه بیشتربا بازیکنان نیاز به زمان بیشتری دارد و این زمان با توجه به طولانی بودن لیگ در اختیار او قرار دارد.

وی در خصوص نیازپرسپولیس به بازیکن درپست هافبک،گفت: بازیکنان زیادی را به من پیشنهاد دادند اما بازیکنانی دراختیار دارم که می توانند برای این پست جوابگو باشند. برای این پست نمی خواهیم با عجله تصمیم بگیریم و به دنبال بهترین راه کار هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بی تجربگی بازیکنان جوان، ادامه داد: قطعا این مساله درابتدای فصل برای ما مشکل ساز خواهد بود به خصوص بازیکنان ما تمرینات را با یکدیگر آغاز نکرده اند و این کار ما را سخت تر هم خواهد کرد.

سرمربی پرسپولیس، گفت: بازیکنانم در اردوی ترکیه با انگیزه بالای خود تهاجمی بودن پرسپولیس را نشان دادند اما می دانیم 10 بازیکن جوان ما برای بهتر شدن نیاز به زمان بیشتری دارند.

وی ادامه داد: متاسفانه در بازی نخست خود مقابل پدیده، عالیشاه، طارمی و نورالهی را در اختیار ندارم البته فاطمی بازیکن جوان و آینده دار ما نیز پرسپولیس را همراهی نخواهد کرد.

برانکو در واکنش به این سئوال که آیا محسن مسلمان را سرپرست باشگاه انتخاب کرده است، گفت: بارها این سئوال را از من پرسیده اید ، اما باز هم تکرار می کنم تمام 24 بازیکن ما بخشی از تیم هستند و هیچ یک از آنان، بازیکن فرد خاصی نیست و با توانایی هایشان خود را ثابت می کنند.

وی ادامه داد: عذر تعداد قابل توجهی از بازیکنان فصل گذشته را خواسته ایم و این نشان از اهمیت من به کیفیت بازیکنان است. امسال بازیکنان جوان خوبی گرفته ایم و قطعا نتیجه بهتری خواهیم گرفت و برای قهرمانی خواهیم جنگید.

برانکو در خصوص نارضایتی هواداران از عملکرد سال گذشته پرسپولیس، گفت: کاملا این مساله را درک می کنم چون عشق آنها پرسپولیس است واین مساله بسیار قابل احترام است. ما همه تلاش خود را برای قهرمانی در لیگ و جام حذفی خواهیم کرد و از هواداران می خواهم هیچ گاه مایوس نشود.

تیم های فوتبال پدیده خراسان و پرسپولیس تهران ساعت 19:35 فردا در چارچوب هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.